Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Популярні запитання
Эльнур Исмаилов
Чи можна писати в письмовому завданні (ЗНО з англійської) імена, дати, адреси7  

Чи можна писати в письмовому завданні (ЗНО з англійської) імена, дати, адреси ,наприклад Dear Ann/Best wishes(своє ім'я)

Таша
Чи є можливість вступити в ВНЗ без ЗНО у 2015 році?  

Вийшло так, що я пішла навчатися за настановою батька до технічного ВНЗ. Нічого не розуміючи в точних науках, я вирішила, що треба шукати себе в іншому напрямі. Та трапилась проблема, я не встигла зареєструватися на ЗНО 2015, так як вважала, що попереднє буду діяти, як у минулому році... Чи є можливість вступити в ВНЗ без ЗНО 2015 (сдати вступні іспити при університеті), або треба чекати рік?

Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы?  

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Анечка Гринченко
Чи можна додати предмет після реєстрації?  

Я зареєструвалася на ЗНО, отримала сертифікат, але хочу додати ще один предмет. Я к я можу це зробити?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного?  

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Олег Луцан
Чи вплине "провал" поглибленої частини ЗНО з математики, на результат базової частини?  

Якщо "провалити" ЗНО з математики поглибленої частини, то чи вплине це на результат базової частини?

Тетяна
Когда ребенок может уйти из школы раньше окончания уроков?  

Здравствуйте. Правомерно ли запрещать ребенку раньше уходить со школы ( с согласия родителей) без разрешения на то администрации школы? Подчеркиваю, что согласие родителей имеется. Примерная ситуация: ребенок неважно себя почувствовал или, допустим, надо срочно домой по семейным обстоятельствам. Он звонит родителям. Родители, в свою очередь, звонят классному руководителю, но тот не опускает ученика, ссылаясь на то, что вначале директор должен решить, можно или нет ребенку идти домой. Если действия неправомерны, пожалуйста, дайте ссылку на документ/закон. Благодарю.

Марія
Чи потрібно повторно здавати ЗНО?  

Підкажіть будь ласка, якщо я в 2014 році здавала ЗНО, а в цьому році хочу поступити в інший університет, чи потрібно мені здавати тестування ще раз або можна поступити за результатами минулого року?

Андрій Тарасенко
Програма для обрахунку бала ЗНО  

Я хотів би всім запропонувати програму, що порахує бали по новій системі. Все в архіві, натисніть "Скачать роспакуйте" і встановіть, відкривши файл setup. Програма авторська і без вірусів. За питаннями звертайтеся https://vk.com/id116053755, всім відповім, додам ще відео урок, як користуватися. Посилання https://cloud.mail.ru/public/987a1fcf402e/ЗНО.rar

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Алина
Який повинен бути обсяг твору на ЗНО-2015 з української мови і літератури?  

Який повинен бути обсяг твору на ЗНО 2015 з української мови і літератури?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів?  

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Белка Лесная
Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи?  

Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи?

Соня Легалова
Можно ли отказаться от сдачи какого-либо предмета по ЗНО, если уже подал на него заявление?  

Я хочу знать как это сделать? Возможна ли просто неявка и не зачисление предмета? Или мне обязательно поставят 0 баллов?

Светлана Мусиенко
Что означает приоритетность при подаче документов на поступление в ВУЗы?  

Поясните,пожалуйста, что означает приоритетность при подаче документов на поступление в ВУЗы. Это будут ставиться места по специальностям в каждом ВУЗе ,куда подаются документы или это приоритетность самих ВУЗов ,в которые подаются документы, или вообще приоритетность мест по всем специальностям всех ВУЗов -от 1 до 15 ? Что это конкретнее и как это будет происходить?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів?  

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Наталя Р
Як подати документи в електронному вигляді у вищий навчальний заклад у 2015 році?  

Як подати документи в електронному вигляді у вищий навчальний заклад у 2015 році?

Мария Задворная
Чи впливає "зараховано" з фізкультури на середній бал атестату?  

Багато де чула, що помітка "зараховано" з фізкультури через проблеми зі здров'ям погано впливаеє на середній бал: цей предмет буде зараховано до загальної кількості як 0 балів, що суттєво знизить середній бал Мене, як звільнену від занять, це дуже занепокоїло. Можливо, комусь відомо, чи так все несправедливо насправді та що можна з цим зробити?

nbrl.kre
Чи можна складати інші предмети, якщо не склав ЗНО з української мови?  

Доброго дня! Чи маю можливість складати ЗНО з інших дисциплін, якшо не склав з української мови та літератури? Чи дає можливість результат 170 балів (чи більше) з інших предметів поступити до ВНЗ? Дякую гарно за відповідь!