Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Популярні запитання
Тарас Мельник
Які пільги передбачені для дітей з багатодітних родин?  

Доброго дня. Я дитина з багатодітної сім'ї, в якій 5 дітей. Які пільги для вступу для мене існують? Чи можна мені подавати заяви на вступ через інтернет, а вже потім коли буду везти оригінали документів за допомогою посвідчення підтвердити, що я дитина з багатодітної сім'ї, чи потрібно одразу везти всі документи в ВНЗ,в які я хочу поступати? Згідно з статею 19 закону про охорону дитинства, діти з багатодітних сімей, в яких є 5 і більше дітей, які мають достатній рівень знань звільняються від плати за навчання в ВНЗ усіх рівнів акредитації державної та комунальної форми. Який це достатній рівень знань і чи 100% я звільнюся від плати за навчання в будь-якому ВНЗ?

Саня Черниченко
Чи прийняв КМУ Постанову про відшкодування коштів за навчання?  

Навчався у ВНЗ,забрав документи. Повторно здав ЗНО. Зараз буду подавати заявки у інші ВНЗ на бюджет. Постанову про відшкодування коштів ще не прийняли?

student_2014
Як діяти абітурієнтам, які хочуть перевсткпити на бюджет?!  

Ось і почалася вступна кампанія 2015, але як бути абітурієнтам, які перевступають на бюджет цього року? Де можна ознайомитися з механізмом відшкодування коштів за минулу спробу отримати вищу освіту? Невже він досі не розроблений? Якщо це так, то це свідчить про непрофесійність мін. освіти і КМУ. Я розчарований.

ирина
Как подать оригиналы документов?  

Вот с чем столкнулись, и думаю не только мы. Проблема вот в чем - абитуриент четко знает в какой вуз, факультет и на какую специальность он поступает. При этом бюджета на этой специальности нет только контракт!В приемной комиссии вуза сказали, что не примут 10 июля оригиналы документов (лично от абитуриента) с выбранным одним приоритетом, а согласно правил 2015 оригиналы только в августе :-(.При этом у абитуриента нет возможности в августе это сделать.Как быть?МОЖЕТ ЕСТЬ ВАРИАНТ НАПИСАНИЯ КАКОГО ТО ЗАЯВЛЕНИЯ НА РАССМОТРЕНИЕ КОМИССИИ....ИЛИ КАК БЫТЬ?есть возможность только ссразу подать оригиналы, потому как улетает абитуриент за границу и будет в Украине только в конце августа

Александра Подолинная
Яе реалізувати право на першочергове зарахування?  

Право на першочергове зарахування: -особи, яким відповідно до Закону України "Про охорону дитинства" надане таке право; Недавно были внесены изменения в Статтю 19 Закону України "Про охорону дитинства" ( А именно меня интересует, то что детям, которые являются переселенцами зарегестрироваными, дается помощь при поступлении ( там целый список помощи, которую предоставляет государство, и так же право на першочергове зарахування). Цитата с Закона - (".... дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи, у тому числі дітям, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних та комунальних навчальних закладах." ) Я разерегестрирована официально как "внутрішньо переміщенна особа". Значит я имею правно на першочергове зарахування? Какие мне для этого нужны документы? Только справка, которую когда регестрируешься выдают или еще что-то? http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/425-19 - закон.

Вікторія Трень
Коли запрацює сайт, за допомогою якого можна подати електронну заяву?  

Коли запрацює сайт,за допомогою якого можна подати електронну заяву?

Olga
Чи можу я отримати другу вищу освіту (спеціаліста) за рахунок держбюджету і на підставі яких документів?  

У цьому році отримала диплом спеціаліста за держбюджет (маю посвідчення інваліда 2 гр, хоча проходила по рейтингу на держбюджет і без посвідчення). Чи можу я отримати другу вищу освіту (спеціаліста) за держбюджет і на підставі яких документів?

Женька Калинина
Сколько нужно медицинских справок для поступления?  

Подавать документы буду в электронном виде, что написать в графе: учебное заведение, если подавать в разные ВУЗы?

Galina Martell
Можно ли в 2015 году подавать электронное заявление на заочную форму обучения?  

можно ли в 2015 году подавать электронное заявление на заочную форму обучения ?

Серафима Остапова
Количество ВУЗов и специальностей. Правда или ложь на inua.tv?  

Сегодня наткнулась на новости на inua.tv, и там гласят, что правила немного поменялись, и теперь не 5 ВУЗов по 3 специальности, а наоборот, 3 ВУЗа по 5 специальностей. Развейте миф. Не пугайте нас.

костя
подати заяву в єлектрЯк подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі до вищих навчальних закладів I -IV рівнів акредитації?  

як подати заяву в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів I -IV рівнів акредитації

Ирина Мартовская
Во сколько университетов можно подавать документы в 2015 году?  

во сколько университетов можно подавать документы в 2015 ?

Родіон Ігнатко
Чому не можу зареєструватися на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua  

Не можу зайти на сайт. Вибиває сторінка недоступна

Марина НекитРазмахова
Неправильно подсчитан средний балл аттестата: что делать?  

При получении сыном Додатка к аттестату, просчитала сама его средний балл, и обнаружила ошибку (вместо 8,5 получалось-8,852, т.е. округляется до 8,9). Сын отнёс в школу, там вроде согласились.. Но вернули так: просто криво дописали цифру 8 и получилось: 8,85. (никаких печатей рядом нет) Но я нашла на вашем сайте, что правильно округлять до десятых, да и в таблице перевода баллов по 200-бальной шкале- все баллы лишь до десятых. Вопрос: просчитывают ли приёмные комиссии всех ВУЗов сами средний балл аттестата или у нас будут проблемы при подаче документов во время вступительной компании?

Саня Черниченко
Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?  

Чи розробив КМУ систему відшкодування коштів державі,щоб вступити другий раз на бюджет?

Александра Ермакова
Чи можна корисуватися калькулятором на ЗНО з хімії?  

Чи можна корисуватися калькулятором на ЗНО з хімії?

Юля Мусієнко
Як вказувати пріорітетність?  

куди саме вказувати пріорітетність? як подавати заяви?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти?  

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Валентина
Какие правила зачисления в 10 класс?  

Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Игорь Мироненко
Как выбрать вуз после колледжа?  

ЕСЛИ ВЫУЧИТЬСЯ В КОЛЛЕДЖЕ,ПОЛУЧИТЬ ДИПЛОМ МЛАДШЕГО СПЕЦИАЛИСТА,В КАКОЙ ВУЗ МОЖНО ПОСТУПИТЬ НА 3 КУРС ИЛИ НА 1 КУРС(ПО СКОРОЧЕНОЙ ПРОГРАММЕ).Я ИМЕЮ ВВИДУ ТОЛЬКО В ТОТ,С КОТОРЫМ СОТРУДНИЧАЕТ КОЛЛЕДЖ ИЛИ В ЛЮБОЙ ДРУГОЙ? В УКРАИНЕ