Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Популярні запитання
Ly4ik
Як вступати до ВНЗ?  

Підкажіть будь-ласка, якщо я не поступав у 2015 році, але хочу поступити у 2016 р. Які документи мені потрібно? І як я буду здавати ЗНО? Сертифікат прийде мені додому? Чи мені потрібно йти в школу домовлятися?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році?  

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день?  

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Анастасія Максименко
Які предмети впливають на отримання медалі?  

Скажіть будь ласка, які предмети впливають на отримання медалі в 11 клас? Чи впливає на це фізкультура?

Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua?  

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

QNS90
В случае провала экзаменов ВНО будут ли выдавать аттестат?  

А в случае провала экзаменов ЗНО будут ли выдавать аттестат?

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю?  

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Victoria
Какие предметы для сдачи ВНО-2016 являются обязательными?  

Добрый день! Какие предметы для сдачи ЗНО являются обязательными? Я правильно понимаю, что если сын учится во Французской школе, французский он должен будет сдавать как ДПА обязательно, можно ли ему будет сдавать ЗНО по английскому, если это необходимо для поступления в ВУЗ?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ?  

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Олександра Луцевич
Коли складатимуть ЗНО випускники минулих років у 2016 році?  

Якщо я закінчила 11 класів школи і здала дпа та зно у цьому році, але не виявила бажання навчатись у цьому році у внз, то в наступному році складати зно я буду як випускниця школи? Чи в додаткову хвилю? В період 1 - 31 березня чи в травні - червні?

Влад Кужель
Есть ли надежда на то, что ВНО по английскому языку могут отменить?  

Если "есть", то каким образом я могу повлиять на это? Почему именно Английский, ведь мы Украинская держава, и у нас есть свой национальный язык, зачем нам сдавать Английский, та и ещё в обязательном порядке?

ST
Як влаштувати дитину до школи?  

Добрий день. Наступного року плануємо іти в перший клас. 2 роки тому змінили прописку, хочемо іти в школу за старим місцем прописки. Чи мають право мені відмовити прийняти дитину до першого класу, якщо у цій же школі навчається старша дитина? Чи це регулюється якимись актами?

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ?  

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

Alyona Tkachyova
Як визначає школа профілі навчання для учнів 10-11 класів?  

школа проти бажання батьків та дітей призначила профільними физику та математику.Чи можна це оскаржити? Де та як7

Елена Лысак
ЗНО після закінчення школи: як і що потрібно?  

Я закінчила школу в 2009 році,але ЗНО не здавала,так як була за кордоном,і потім здавала екзамени.Які зараз потрібно здавати предмети,скільки їх?ГОтуватись до ЗНО потрібно по всій шкільній програмі чи є якась легша форма підготовки?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет?  

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово?  

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра?  

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Анастасия Хлопина
Смогу ли я поступить на бюджет повторно?  

В этом году поступила на бюджет в городской ВУЗ, но хочу учиться в Киеве, в лингвистическом. Правда ли, что придётся возвращать всю стипендию государству и смогу ли я поступить на бюджет второй раз?

Radomir
Как узнать что ты проходишь на контракт?  

Как узнать что ты проходишь на контракт?