Osvita.ua Запитання ЗНО Реєстрація на ЗНО
Запитання
Elga Khomanchuk
При реєстрації на ЗНО мені потрібно подавати копію атестату чи можна довідку з місця навчання? 

Зараз закінчую навчання в університеті (останній семестр, здобуваю бакалавра). Далі збираюсь вступати на 1 курс іншої спеціальності. Чи потрібно мені в пакеті документів на реєстрацію у ЗНО надсилати копію атестату (знаходиться в університеті) чи я можу взяти довідку з місця навчання? (опираюся на пункт 3. цієї статті http://osvita.ua/test/advice/54302/)

Nikolay Zhukovski
Англійська мова є обов'язковим предметом при здачі ЗНО 2018? 

Обов'язкові предмети при здачі ЗНО 2018..

morag
использование сертификатов разных годов 

если есть зно по украинскому 2016, могу ли я сдавать только два зно и использовать результат по украинскому из сертификата 2016

Тимофій
Термінове питання щодо реєстрації на ЗНО 

Доброго дня. Я зареєструвався на ЗНО під категорією "Випускник минулих років". Я заповнив заяву на картці, наклеїв 2 фотографії, зробив копію пасторта і усе зробив, як потрібно. Що мені далі робити? Може ще якихось документів не вистачає? Куди відправляти документи? У якому конверті з якими марками? Якою поштою? Я знаю, що потрібно відравити у Одесу, але не знаю на яку адресу потрібно відправляти. До речі, я навчаюсь у коледжі після 11 класу, але хочу перездати ЗНО. Чи потрібно мені брати довідку, що я навчаюсь у коледжі та відправляти її в УЦОЯО? І ще одне питання: нічого, що у реєстраційній картці я позначив адресу свого коледжу, щоб туди прийшов мій сертифікат? Чи потрібно було відмітити адресу, де я проживаю? Хочеться все прояснити, щоб потім не було питань. Допоможіть мені, будь ласка. Дякую за відповідь.

Віктория Шкорба
Як зареєструватись на зно з укр мови якщо я буду здавати дпа в формі зно і саме зно 

Я студентка коледжу 2 курс, в цьому році буду здавати зно з укр мови і літ та дпа в формі зно з укр мови. Як мені зареєструватись ? Чи буде мені зараховуватись бал на зно і на дпа ?

Alex
Регистрация ЗНО 

Помогите!!! Указал не правильный адрес в регистрация на зно, что делать ? Можно ли как то перезарегистрироваться ?

Люда Бойко
Чи дійсне зно з української мови за 2017 у 2018 році? 

Чи дійсне зно з української мови за 2017 рік у 2018?

Жанна Старова
Нет паспорта для регистрации на ЗНО 

Паспорт не будет готов до завершения регистрации на ЗНО. Возможно как то зарегистрироваться с помощью свидетельства или возможно есть другие варианты?

vladislav
Велика проблема!!! 

У мене в реєстраційній картці чомусь роздрукувало в табличці ДПА у формі зовнішнього незалежного ОЦНЮВАННЯ. Пропущена буква і. Так мені що, переєструватися заново, чи як? А то із-зі цієї описки можуть бути проблеми, я так розумію.

Ольга Скарбек
реєстрація на ЗНО зі свідоцтвом про народження 

Мій племінник хоче зареєструватись на ЗНО з української мови та літератури але не має паспорта. Його тато не дозволяє йому одержати паспорт нового зразка і хоче через суд отримати дозвіл на паспорт старого зразка без відбитків пальців. Але ще нічого остаточно не вирішено, судове засідання знову відкладено. Чи може хлопець, він студент медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету, зареєструватись на ЗНО зі свідоцтвом про народження? У нього не має іншого документу. Якщо він не зареєструється, то не зможе продовжити навчання. Як нам діяти у даній ситуації щоб не позбавити дитину можливості навчатися далі?

vladislav
Реєстраційна картка 

Скажіть будь ласка, реєстарційну картку і контрольно-інформаційний лист треба роздруковувати кольоровими, чи можна чорнобілими?

Юлия Макаренко
Скажіть будь ласка, в цьому році сказано,що при реєстрації на ЗНО потрібен лише паспорт. А якщо на місці у паспортному столі виникають... 

Скажіть будь ласка, в цьому році сказано,що при реєстрації на ЗНО потрібен лише паспорт. А якщо на місці у паспортному столі виникають проблеми і не видають вчасно паспорт. Що робити випускнику?Як вступати і реєструватися? А юристи і паспортисти розводять руками!

Oksana Marceniuk Polischuk
як сформувати реєстраційну картку самостійно 

"Скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», що буде доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти не пізніше 6 лютого 2018 року" Не можу знайти на сайті де формується картка

Julia
Які документи 

Які документи і взагалі,що потрібно для ЗНО-студенту ? (освіта не закінчена,3 курс) Хочу перепоступити на психологію.

Олена
Скільки фотокарток подавати на зно, якщо хочеш здавати 4 предмета? 

скільки фотокарток потрібно

наташа
помогите не могу зарегистрироваться 

куда зайти и что сделать

Nadia
хто в навчальному закладі(ПТНЗ)реєструє учнів на ЗНО, і як ця праця оплачується? 

Яка посадова особа має проводити реєстрацію учнів на ЗНО у профтехучилищі, і як проводиться оплата такої праці по законодавству?

Заинтересованное лицо
Можно ли зарегистрироваться на зно со свидетельством о рождении,если по возрасту должен быть уже паспорт 

Подскажите пожалуйста, реально ли зарегистрироваться на зно используя как документ свидетельство о рождении,не смотря на то,что уже достигнут возраст (с которого нужно иметь паспорт и регистрироваться при помощи его в данном случае в мае будет 18 лет) ,но по личным причинам (которые не позволяли сделать паспорт в положенные для этого сроки) он не был получен своевременно?

Alina Pogozheva
Зараховується міжнародний сертифікат мовного іспиту IELTS з рівнем С1 як ЗНО? 

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, Pearson Test of English (PTE) рівня (B-1, B-2), — англійська мова, зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів. Якщо я учениця 11 класу, маю зазначений міжнародний сертифікат IELTS з рівнем С1, він не зараховується як ЗНО?

Tereza Davydova
Скільки предметів потрібно здавати на ЗНО у 2018 році? 

Для вступу у заклад здаю ЗНО з укр.мови,матем. і творчий конкурс . Чи потрібно здавати ще третє ЗНО ? У якому форматі: повне ЗНО чи ДПА ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!