Osvita.ua Запитання ЗНО Реєстрація на ЗНО Регистрация на ЗНО в случае отсутствия паспорта
Запитання та відповіді на нього

Регистрация на ЗНО в случае отсутствия паспорта

Vitalia Isaeva
Добрый день уважаемое Образование!
Очень прошу вас помочь в поиске ответа на вопрос о регистрации на ЗНО в случае отсутствия паспорта.
Вам пишет сестра будущей участницы ЗНО, Виталия.
Дело в том что моя сестра не имеет паспорта и в ближайший год не имеет возможно его сделать.
Ей 16 лет, но наши родители в данный момент проживают за границей. В связи с этим по законодательству Украины ей не могут выдать паспорт.
В итоге она без паспорта, и в таком случае не может зарегестрироватся на ЗНО без него, потому что не подпадает под категории что описаны у вас здесь в статье
http://ru.osvita.ua/test/advice/54303/.
Очень прошу вас подсказать как быть в этой ситуации, может ли она подавать документы за ЗНО со свидетельством о рождении в таком случае?

_____________________________________________________________________________
С уважением, Виталия Исаева!

DOCENT
Ваша сестра мала отриаати паспорт ще 2 роки тому.
Нехай звертається до найближчог підрозділу ДМСУ.

Особі, яка досягла 14 років, оформлення та видача паспорта громадянина України у формі картки здійснюється територіальним підрозділом ДМС за зареєстрованим місцем проживання в Україні. Вашій сестрі необхідно звернутися до відділення ДМС за місцем реєстрації 

"Стаття 21. Паспорт громадянина України

1. Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

2. Кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України."

DOCENT
"7. Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обмін та видача паспорта здійснюються:
1) особі, яка досягла 14-річного віку, - на підставі заяви-анкети, поданої нею ОСОБИСТО;

8. Паспорт видається:
не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для  його отримання;

За оформлення паспорта вперше адміністративний збір не справляється.

35. Заявник для оформлення паспорта подає такі документи:
1) свідоцтво про народження 

2) оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження особи перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України).

9) документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт (за наявності таких документів):

про місце проживання - довідку органу реєстрації встановленого зразка;

довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття;"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!