Osvita.ua Запитання ЗНО Реєстрація на ЗНО Що робити, якщо кодедж, у якому зараз навчаюсь, не видає довідку про закінчення загальної середньої освіти у 2013 році?
Запитання та відповіді на нього

Що робити, якщо кодедж, у якому зараз навчаюсь, не видає довідку про закінчення загальної середньої освіти у 2013 році?

Inna
Мені це дуже потрібно, адже хочу здавати ЗНО, а без даного документу ніяк.

aladdin85
Брати участь у ЗНО може ЛИШЕ СТУДЕНТ ВИПУСКНОГО КУРСУ ВНЗ (коледж належить до закладів системи загальної середньої освіти — ст. 4 ЗУ "Про загальну середню освіту")

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!