Osvita.ua Запитання ЗНО Реєстрація на ЗНО Могу ли я сдать больше, чем четыре предмета за один год?
Запитання та відповіді на нього

Могу ли я сдать больше, чем четыре предмета за один год?

Andrey Cheshko
В моем перечне предметов указано четыре, мне нужно добавить еще два

DOCENT
Ні.

Згідно п.2 Наказу МОН № 1258 від 03.09.13 року
"Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році"

2. Надати право кожному зареєстрованому учаснику зовнішнього незалежного оцінювання на складання тестів не більше як із чотирьох навчальних предметів, зазначених у пункті 1 цього наказу.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!