Запитання та відповіді на нього

Как зарегистрироваться на ВНО иностранцу?

Богдан Иванов
Знакомая собирается поступать на Украину,у нее гражданство России,как будет проходить поступление для нее и какой пакет документов будет ей необходим для участия в ЗНО?

DOCENT
Ваша знакомая имеет право участвовать в ЗНО только если у неё есть документ подтверждающий законность пребывания на территории Украины.
абзац 3 п.2 гл. IV Порядку проведеня ЗНО 2014:

Іноземці, особи без громадянства, біженці, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці додатково надають копію документа, що підтверджує законність їх перебування на території України;

Кроме того иностранец может поступать в вузы Украины в соответствии с главой ХХ Условий приёма в 2014 году.

Богдан Иванов
Если же документ,подтверждающий законность пребывания на территории Украины,отсутствует,то поступление будет проходить по средствам собеседования,я правильно понимаю?

DOCENT
Ні не всі. Тільки ті, що вивчали українську мову п. 4 Розділу ХХ Умов прийому.

4. Іноземці, які здобули повну загальну середню освіту у закордонних школах з вивченням української мови, та закордонні українці, статус яких підтверджено посвідченням закордонного українця, зараховуються у межах установлених квот до вищих навчальних закладів України за співбесідою з предметів, передбачених Правилами прийому за рекомендаціями дипломатичних установ України за кордоном або українських національних культурних товариств.

Вам необхідно орієнтуватися на
Порядок організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства
та
Порядок видачі іноземцям та особам без громадянства запрошень на навчання (стажування) в Україні та їх реєстрації

Певен, що скласти ЗНО простіше.

DOCENT
Ви можете спробувати зареєструватися на ЗНО в особливому порядку.

Особи, які проживають або навчаються за кордоном, у процесі роботи з Програмою, повинні зазначити адресу в Україні, на яку буде надіслано Сертифікат і запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Розподіл абітурієнтів між пунктами тестування буде здійснено з урахуванням цієї адреси.

Крім того.

Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але через певні причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua