Osvita.ua Запитання ЗНО Реєстрація на ЗНО
Запитання
Оля Гончарова
Як змінити два предмети на ЗНО? *

Чи можливо змінити два предмета зно, якщо вже зареєеструвався і пакет документів школа вже відправила? Якщо так, то як?

Анечка Гринченко
Чи можна додати предмет після реєстрації? *

Я зареєструвалася на ЗНО, отримала сертифікат, але хочу додати ще один предмет. Я к я можу це зробити?

Белка Лесная
Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи? *

Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи?

Артем Калягин
Чи можна зареєструватися лише на один предмет? *

Можно ли зарегистрироваться только на один предмет в этом году, а остальные результаты взять из ВНО 2013 года для перепоступления в университет?

Оля Петрук
Як правильно заповнити реєстраційну картку? *

Як починати заповнювати реєстраційну картку, там спочатку потрбіно написати прізвище та ініціали (після Середляк Л.В) я написала прізвище та повне ім*я та побатькові. я не звернула увагу, що там треба ініціалами. Чи приймуть мою картку якщо я там написала повне ім*я.?

Азиза Киримян
Нужно ли сдавать ЗНО в 2013, если сдавала в 2010году? *

Здраствуйте. У меня такой вопрос: Я сдавала ЗНО в 2010, хочу в этом году пойти дальше учиться, нужно ли мне еще раз сдавать ЗНО или подходит то?

Надя Левченко
Запрошення-перепустка на ЗНО з української мови. 

Доброго дня. Коли можна роздрукувати запрошення-перепустку на ЗНО з української мови та літератури? На моїй інформаційній сторінці розміщено лише запрошення на математику. Я не зустрічала попереджень про те, що перепустки будуть відсилатися поетапно. Дякую.

Надя Левченко
Запрошення-перепустка на ЗНО з української мови.... 

Запрошення-перепустка на ЗНО з української мови.

влад
не отримав сертифікат 

не отримав сертифікат до ЗНО.

Nova Sekai
Добавление предмета 

Сначала планировала поступать на программирование в КПИ и выбрала для сдачи математику и физику, теперь передумала и решила на кинотелеоператорство, а для этого нужна история Украины. В лицее сказали, что добавлять уже ничего нельзя. Как быть? Можно будет подавать документы с физикой и математикой и рассчитывать на баллы с конкурса?

Наталія Гладка
Не встиг подати заяву на участь в ЗНО. 

Доброго дня! Минулого року було оголошено, що результати ЗНО-2017 будуть дійсні і в 2018. Тому абітурієнт, вдало здавши ЗНО, вступив на спеціальність філологія(переклад). В цьому році хотів по результатам ЗНО-2017 подати заяву на вступ до історичного факультету. Тепер виявляється, що англійську за 2017 слід перескладати, а заява не подана. Чи є ще можливість подати заяву на додаткову сесію?

Dmitri Zabirnik
Запрошення на ЗНО 

Добридень. Підкажіть будь ласка,що робити у випадку,коли людина не встигла забрати запрошення на ЗНО з пошти?Чи є можливість повторно зробити запит і як ця процедура відбувається?

Лариса Беренська
копія документа про повну загальну середню освіту 

донька навчається у педагогічному коледжі - копію атестата про повну загальну середню освіту не дають,кажуть що не мають право і віддадуть атестат разом з дипломом ( і робіть копії скільки потрібно).Дають довідку що вона є студенткою педагогічного коледжу. Чи зареєструють нас з цією довідкою на ЗНО?

Lamiya Shap
нет моего колледжа 

Учусь в колледже машиностроительном (ДНУ) имени Олеся Гончара,но его в списке нет.Точнее он то появляется,то исчезает

Влад Гончаров
Сертификат 2016 года 

Я могу с сертификатом зно 2016 года поступить в вуз в 2018 году ? На сайтах написано, что сертификат будет действителен до 2019 года

Elga Khomanchuk
При реєстрації на ЗНО мені потрібно подавати копію атестату чи можна довідку з місця навчання? 

Зараз закінчую навчання в університеті (останній семестр, здобуваю бакалавра). Далі збираюсь вступати на 1 курс іншої спеціальності. Чи потрібно мені в пакеті документів на реєстрацію у ЗНО надсилати копію атестату (знаходиться в університеті) чи я можу взяти довідку з місця навчання? (опираюся на пункт 3. цієї статті http://osvita.ua/test/advice/54302/)

Nikolay Zhukovski
Англійська мова є обов'язковим предметом при здачі ЗНО 2018? 

Обов'язкові предмети при здачі ЗНО 2018..

morag
использование сертификатов разных годов 

если есть зно по украинскому 2016, могу ли я сдавать только два зно и использовать результат по украинскому из сертификата 2016

Тимофій
Термінове питання щодо реєстрації на ЗНО 

Доброго дня. Я зареєструвався на ЗНО під категорією "Випускник минулих років". Я заповнив заяву на картці, наклеїв 2 фотографії, зробив копію пасторта і усе зробив, як потрібно. Що мені далі робити? Може ще якихось документів не вистачає? Куди відправляти документи? У якому конверті з якими марками? Якою поштою? Я знаю, що потрібно відравити у Одесу, але не знаю на яку адресу потрібно відправляти. До речі, я навчаюсь у коледжі після 11 класу, але хочу перездати ЗНО. Чи потрібно мені брати довідку, що я навчаюсь у коледжі та відправляти її в УЦОЯО? І ще одне питання: нічого, що у реєстраційній картці я позначив адресу свого коледжу, щоб туди прийшов мій сертифікат? Чи потрібно було відмітити адресу, де я проживаю? Хочеться все прояснити, щоб потім не було питань. Допоможіть мені, будь ласка. Дякую за відповідь.

Віктория Шкорба
Як зареєструватись на зно з укр мови якщо я буду здавати дпа в формі зно і саме зно 

Я студентка коледжу 2 курс, в цьому році буду здавати зно з укр мови і літ та дпа в формі зно з укр мови. Як мені зареєструватись ? Чи буде мені зараховуватись бал на зно і на дпа ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!