Osvita.ua Запитання ЗНО Реєстрація на ЗНО
Запитання
Оля Гончарова
Як змінити два предмети на ЗНО? *

Чи можливо змінити два предмета зно, якщо вже зареєеструвався і пакет документів школа вже відправила? Якщо так, то як?

Анечка Гринченко
Чи можна додати предмет після реєстрації? *

Я зареєструвалася на ЗНО, отримала сертифікат, але хочу додати ще один предмет. Я к я можу це зробити?

Белка Лесная
Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи? *

Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи?

Артем Калягин
Чи можна зареєструватися лише на один предмет? *

Можно ли зарегистрироваться только на один предмет в этом году, а остальные результаты взять из ВНО 2013 года для перепоступления в университет?

Оля Петрук
Як правильно заповнити реєстраційну картку? *

Як починати заповнювати реєстраційну картку, там спочатку потрбіно написати прізвище та ініціали (після Середляк Л.В) я написала прізвище та повне ім*я та побатькові. я не звернула увагу, що там треба ініціалами. Чи приймуть мою картку якщо я там написала повне ім*я.?

Азиза Киримян
Нужно ли сдавать ЗНО в 2013, если сдавала в 2010году? *

Здраствуйте. У меня такой вопрос: Я сдавала ЗНО в 2010, хочу в этом году пойти дальше учиться, нужно ли мне еще раз сдавать ЗНО или подходит то?

Kozelrus
Інформація щодо другої освіти 

При реєстрації ЗНО, якщо не помиляюсь, із всього переліку необхідно вказувати або "маю вищу освіту" або "отримую освіту вперше". 1. Яка різниця, так як на загальних основах подаються документи? (напевне не для статистики ) 2. Якщо ж маючи вже 1 вищу освіту, вказати "здобуваю вперше", чим це може обернутися/які переваги?

Павлюк
Я вже закінчила школу і здала ЗНО в минулому році .Але в цьому році хочу знов здати зно з укр мови і англ мови,чи зможу я при вступі вибрати предмет і рік за який я хочу або за 2018 або за 2019. 

Я вже закінчила школу і здала ЗНО в минулому році .Але в цьому році хочу знов здати зно з укр мови і англ мови,чи зможу я при вступі вибрати предмет і рік за який я хочу або за 2018 або за 2019.

Богдан Корецький
Доброго дня. Маю таке запитання: маю звільнення від ЗНО за станом здоров'я . Чи можна мені буде поступити у вищий навчальний заклад, а якщо можна то які документи треба мати? 

маю звільнення від ЗНО за станом здоров'я . Чи можна мені буде поступити у вищий навчальний заклад, а якщо можна то які документи треба мати?

Lveremchyk
У 9 класі ЗНО чи ДПА 

Що здаватимуть учні 9 класу у 2019 році ДПА в школі чи ЗНО?

Dmitry Znayko
Порядок складання ЗНО у 2019 році 

Скажіть,будь ласка,чи можу я скласти ЗНО у 2019 року ЛИШЕ з одногл предмета(математики),так як я складав Мову,Біологію і Хімію у 2018 році.І чи будуть діяти сертифікати 2018 року,якщо я складу математикк 2019 року? Дякую

Павлюк
Чи можна буде подавати результати зно 2018 ,у 2019 році для вступу? 

Чи можна буде подавати результати зно 2018 ,у 2019 році для вступу?

Павлюк
Зно 

Чи можна буде подавати результати зно 2018 ,у 2019 році для вступу?

Vlad Bibifsefs
могу ли я использовать сертификат ЗНО 2018 в 2019 году ? 

могу ли я использовать сертификат ЗНО 2018 в 2019 году ?

Vitalia Isaeva
Регистрация на ЗНО в случае отсутствия паспорта 

Добрый день уважаемое Образование! Очень прошу вас помочь в поиске ответа на вопрос о регистрации на ЗНО в случае отсутствия паспорта. Вам пишет сестра будущей участницы ЗНО, Виталия. Дело в том что моя сестра не имеет паспорта и в ближайший год не имеет возможно его сделать. Ей 16 лет, но наши родители в данный момент проживают за границей. В связи с этим по законодательству Украины ей не могут выдать паспорт. В итоге она без паспорта, и в таком случае не может зарегестрироватся на ЗНО без него, потому что не подпадает под категории что описаны у вас здесь в статье http://ru.osvita.ua/test/advice/54303/. Очень прошу вас подсказать как быть в этой ситуации, может ли она подавать документы за ЗНО со свидетельством о рождении в таком случае? _____________________________________________________________________________ С уважением, Виталия Исаева!

Sonya Polischuk
Доброго дня.Якщо я випускник середньої загальної освіти ще у 2000 році, які умови вступу на заочну форму навчання. 

Які умови вступу тим хто школу закінчив у 2000 році.На заочне навчання.

Абітурієнт
Правила... 

Правила

Marina Radionova
Повертаючись до аудіювання. 

На моє попепереднє запитання щодо відповідальності якості аудіювання на ЗНО з англійської 2018р. "доцент" відповівів "школа, в якій проводилося тестування". Наступне моє запитання : чому школа? ЗНО - це даржавне загальноосвітнє дійство. Воно має бути сплановано, організовано, перевірено і контрольоване!!!!!!!!!!!! Ким? Ну, певна річ, не школою, яку призначили "черговою" на цей рік. Наголошу, якість звуку на ЗНО з англійської в школі № 274 м. Києва - незадовільна. Школу не звинувачую. (Наголошую!!!!!!!!!!!!!!). Хтось з якогось переляку придумав аудіювання в цьому році. А продумав, як саме воно буде відбуватися? І це ми в Києві, столиці. А що відбувається в інших селищах-містах????? Теж школа контролює?

Marina Radionova
Аудіювання на ЗНО з англійської 

Доброго дня. Підскажіть, а хто тестував проект "аудіювання", окрім як на тестових ЗНО? Хто гарантує якість звуку на аудіюванні?

Elena Sus
Непосещение ЗНО 

Можно ли не присутствовать на 4-м ЗНО, если его результаты не подаются в качестве ДПА?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!