Osvita.ua Запитання ЗНО Реєстрація на ЗНО
Запитання
Оля Гончарова
Як змінити два предмети на ЗНО? *

Чи можливо змінити два предмета зно, якщо вже зареєеструвався і пакет документів школа вже відправила? Якщо так, то як?

Анечка Гринченко
Чи можна додати предмет після реєстрації? *

Я зареєструвалася на ЗНО, отримала сертифікат, але хочу додати ще один предмет. Я к я можу це зробити?

Белка Лесная
Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи? *

Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи?

Артем Калягин
Чи можна зареєструватися лише на один предмет? *

Можно ли зарегистрироваться только на один предмет в этом году, а остальные результаты взять из ВНО 2013 года для перепоступления в университет?

Оля Петрук
Як правильно заповнити реєстраційну картку? *

Як починати заповнювати реєстраційну картку, там спочатку потрбіно написати прізвище та ініціали (після Середляк Л.В) я написала прізвище та повне ім*я та побатькові. я не звернула увагу, що там треба ініціалами. Чи приймуть мою картку якщо я там написала повне ім*я.?

Азиза Киримян
Нужно ли сдавать ЗНО в 2013, если сдавала в 2010году? *

Здраствуйте. У меня такой вопрос: Я сдавала ЗНО в 2010, хочу в этом году пойти дальше учиться, нужно ли мне еще раз сдавать ЗНО или подходит то?

Nadia
хто в навчальному закладі(ПТНЗ)реєструє учнів на ЗНО, і як ця праця оплачується? 

Яка посадова особа має проводити реєстрацію учнів на ЗНО у профтехучилищі, і як проводиться оплата такої праці по законодавству?

Заинтересованное лицо
Можно ли зарегистрироваться на зно со свидетельством о рождении,если по возрасту должен быть уже паспорт 

Подскажите пожалуйста, реально ли зарегистрироваться на зно используя как документ свидетельство о рождении,не смотря на то,что уже достигнут возраст (с которого нужно иметь паспорт и регистрироваться при помощи его в данном случае в мае будет 18 лет) ,но по личным причинам (которые не позволяли сделать паспорт в положенные для этого сроки) он не был получен своевременно?

Alina Pogozheva
Зараховується міжнародний сертифікат мовного іспиту IELTS з рівнем С1 як ЗНО? 

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, Pearson Test of English (PTE) рівня (B-1, B-2), — англійська мова, зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів. Якщо я учениця 11 класу, маю зазначений міжнародний сертифікат IELTS з рівнем С1, він не зараховується як ЗНО?

Tereza Davydova
Скільки предметів потрібно здавати на ЗНО у 2018 році? 

Для вступу у заклад здаю ЗНО з укр.мови,матем. і творчий конкурс . Чи потрібно здавати ще третє ЗНО ? У якому форматі: повне ЗНО чи ДПА ?

Лана Аксёнова
Место регистрации интересует 

Приветствую. Подскажите, как регистроваться выпускнику прошлых лет, который проживает в Луганске!? Возможно есть адреса для регистрации на территории вне АТО!? Могу поехать в Киев к примеру. И второй вопрос, обязательным тестом ЗНО является только тест по укр.языку и литературе, или ещё и история !?хочу поступить в мед. Заранее благодарю!

Peony✨
Участь в конкурсі 

Доброго дня! Якщо я обрала участь в конкурсі лише державне та регіональне замовлення,то мою заяву на платну форму навчання розглядати не будуть?

Danil Evstratov
ЗНО для абитуриента донбасса 

закончил девять классов с украинским образованием, позже в связи с событиями, отучившись три года в луганском колледже, получил аттестат и диплом ЛНР о среднем общем образовании. Что нужно для того чтобы поступить в украинское ВУЗ ? Насколько я понял, мне нужно сдать ЗНО, но возможна ли его сдача, если у меня на руках украинское образование только с девятого класса, не считая среднее общее лнр ? расскажите что нужно делать, заранее спасибо

Rodion Solianik
Не отображает сертификат украинского языка и литературы, писал дополнительну сессию 

Не отображает сертификат украинского языка и литературы, писал дополнительну сессию

Влад Атмажитов
проблема з подачею заяви 

якщо я подав одну заяву,то я можу через тиждень подати інші заяви?Просто деякі користувачі кажуть,що якщо ти після подачі заяви нічого не робив 3 и більше днів,то у тебе онулюють усі заяви

Богдан Томчишин
що писати в пріорітеті 

що писати в пріорітеті в заяві подачі документів до вузів

Kate Eysner
Вчора намагалася зареєструватися, але вибивало помилку через те,що сервер був перевантажений. Сьогодні повторила спробу і вибило ?... 

Вчора намагалася зареєструватися, але вибивало помилку через те,що сервер був перевантажений. Сьогодні повторила спробу і вибило що особистий електронний кабінет вступника за даним номером Сертифіката ЗНО та Атестатом вже зареєстровано, хоча це не так. І електронні копії атестата і фотографії я туди ще не внесла,і підтвердження на електронну пошту не прийшло. Що мені робити?

Vladislava Tretyakova
реєстрація 

як зареєструватися з двома сертифікатами зно?

Сергей Дейнеко
Скидываем деньги на ̶л̶е̶ч̶е̶н̶и̶е̶ сервера веб-разработчикам 

Нет слов, с такой системой подачи заявлений проще пешком походить и полезнее.

sonya
Не можу зареєструватися в електронному кабінеті 

Привіт, підкажіть будь ласка не можемо зареєструватися. Всі дані перевірили (на зазначених сайтах) все вірно, але при реєстрації видає одну і ту ж саму помилку "Неможливо зареєструваті Особистий електронний кабінет Вступники у зв'язку з невідповідністю персональних даних атестата та сертіфіката ЗНО.Спробуйте зареєструватіся пізніше" . Підкажіть що це значить, і на що нам необхідно звернути увагу. Заздалегідь вдячні!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!