Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Madlena Rekhviashvili
Не приходить відповідь ЗНО. 

Не маю можливість перевірити стан опрацювання документів, не приходить відповідь ЗНО, що я маю робити?

Tanya Koval
Вкрадено паспорт 

Випускник 2017 року зареєструвався на основну сесію ЗНО -2018. У січні 2018 року він був побитий і пограбований. Серед документів, що були вкрадені – паспорт. Чи має право він складати ЗНО-2018 без паспорту, які документи для цього потрібно. (Вірогідність того, що поліція знайде паспорт до 22 травня = 0).

Alina Pylypenko
Використання олівців під час ЗНО 

Я проводжу підготовку до ЗНО за англійської, була на пробному ЗНО і мене вразило те, що під час роботи за тестами не дозволяється використовувати будь-що, окрім чорної ручки, яка за кольором співпадає із буквами в тексті. Виконання завдань можно було б значним чином спростити, якщо дозволити використовувати різні кольори, це було б доцільно і з питань організації роботи над текстами, так і для психологічного стану учнів. Чи можливо змінити робочі інструкції і дозволити використання олівців будь-якого кольору та гумки? Це не дрібниця, це суттєво.

Helena Balan
Відновлення сертифіката ЗНО 2016 року. 

При поданні заяви на отримання дубліката сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання 2016, потрібно додавати до заяви два фото 3*4? Чи лише копію документа а підставі якого здійснювалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання, та копію квитанції? Та чи не змінились реквізити на оплату квитанції http://ru.osvita.ua/doc/files/news/73/7344/kvit_2013.pdf ?

Helena Balan
Відновлення сертифіката ЗНО 2016 року. 

При поданні заяви на отримання дубліката сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання 2016, потрібно додавати до заяви два фото 3*4? Чи лише копію документа а підставі якого здійснювалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання, та копію квитанції? Та чи не змінились реквізити на оплату квитанції http://ru.osvita.ua/doc/files/news/73/7344/kvit_2013.pdf ?

hellga
Маю першу мовну освіту - чи потрібне ЗНО з іноземної? 

Планую вступати на другу вищу освіту. За першою освітою маю диплом перекладача. Чи потрібно в такому випадку складати ЗНО з іноземної мови? Якщо ні, то як це оформлюється?

Діана Чернова
Дев'ятикласники здаватимуть зно в 2019? 

Дев'ятикласники здаватимуть зно в 2019?

Діана Чернова
Коли дев'ятикласники будуть здавати зно? Які предмети є обов'язковими? 

Коли дев'ятикласники будуть здавати зно? Та чи будуть взагалі?

Джаная Мамедова
Якщо учень отримав по біології за рік 7 балів.. 

Якщо учень отримав по біології за рік 7 балів, а ЗНО здав на 5-6 балів. Що мене очікуватиме в такому випадку? Догана?

Stas Kuzin
Чи можна здавати лише один іспит на ЗНО 

Чи є можливим здавати на ЗНО 2018 тільки той іспит, який склав невдало у 2017 році?

София Вовк
Если изменилась фамилия. Свидетельство о браке копию нужно предоставлять? 

Пакет документов для регистрации на ЗНО

Masha
Допустят ли к зно, если не сдать первый(не дпа) экзамен -математику 

Я выбрала на зно 4 предмета. Для поступления мне нужна история, математику я взяла как 4-ый предмет(не дпа), но математика первый экзамен. Если я не сдам(не наберу проходной бал) по математике, меня допустят ко всем остальным экзаменам?

Mike Bykov
Чи складати ЗНО? 

Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка. Школу закінчив у 2013 році (сертифікат ЗНО 2013 р. відповідно). Отримав ступінь бакалавра в КПІ у 2017 році. Цього року планую вступати на перший курс до НМАУ ім. Чайковсього. Оскільки цей заклад перебуває під мінкультури, не певен точно: чи мушу я складати ЗНО 2018 для вступу на перший курс ОКР Бакалавр?

Mariia Mironenko
Чи можу я відправити пакет документів на ЗНО Новою Поштою? 

Реєстрація

Юлия Шевченко
можно ли один предмет сдать ЗНО 

День Добрый!В прошлом году мой сын сдал ЗНО по-русскому,украинскому,истории и географии.Поступил,но понял,что не его....в этом году будет поступать,но нужно сдать Биологию...Можно ли сдать ЗНО только по Биологии, при имеющихся уже в наличии сертификатов других основных предметов?Спасибо!

Dima Shvet's
Вступ на магістратуру (правознавство) 

Чи звільнять мене від складання зно з іноземної мови, якщо у мене є свідоцтво рівня B2 отримане Першими київським державними курсам іноземних мов?

Богдан
Платне чи ні 

Закінчив школу і отримав вищу освіту 5 років тому. Але все пішло не так, і тепер є потреба в нормальній освіті. А там знову оте ЗНО, можливо з кількох предметів. Чи треба платити щось у такому випадку чи повторне ЗНО безкоштовне?

Надежда Денисова
Чи можуть бути результати ЗНО з різних років? 

Добрий день!Підкажіть,будь ласка,чи можуть бути результати з української мови за 2016 рік,а з іноземної та математики за 2018 рік для вступу до університету?

lanuit
можно ли просто не прийти на зно? 

добрый день. заканчивала школу в 2016, сейчас хочу сдать зно и поступить на заочную форму обучения. хочу сдавать английский, но не знаю точно, смогу ли сдать математику. можно ли просто не прийти на экзамен? что будет, если не сдам математику? (то есть не наберу порог) но нормально сдам английский, как это отразится на сертификате зно и на моем поступлении? спасибо за ответ

Anna-Mari-Steisha
як отримати на руки атестат з коледжу? 

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можу я витребувати свій атестат з коледжу, для вступу до університету? Завершую навчання 2 курсу коледжу, але дуже хочу вступити на математику до університету. Чи видадуть мені атестат на руки? І ще.. якщо вступлю до університету, чи можу залишитись на вільному відвідуванні, чи, можливо, заочній формі навчання у коледжі. на які документи опиратись? Дякую