Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Julia
Я учусь в медицинском колледже,могут ли отчислить? 

Я учусь в мединцинском колледже на 2 курсе,и в этом году мы пишем зно в форме дпа,нам сказали,если украинський язык напишем ниже 4 нас выгонят.Что делать?Это правда?В других колледжах такого нет

YanaVolk123
Англійська мова 

Діти були не в однакових умовах.Тому що,елементарно ті,хто сиділи на перших партах чули краще ніж ті,що на останніх.Наскільки були відомо,то в завданні «Розуміння мови на слух» людина яка говорила мала бути українцем,а насправді чувся якийсь французький акцент

Владислава
Щодо ЗНО з англійської мови 

Доброго дня! Хочу поскаржитися з приводу рівня ЗНО з англійської мови 2018 року. Під час перевірки якості звуку мою вимогу, щодо підвищення звуку, було ігноровано! Крім того, я сиділа на 14-му місці ( тобто в кінці кабінету), а колонки було розміщено на підвіконні першої парти. Також мене відволікали інші звуки ( закручування пляшки з водою, кашель і т.д.). Зрештою, умови для кожного були жахливі. Під час виконання "розміння мови на слух" я дуже рознервувалася, що унеможливило моє пожальше успішне виконання тесту з англійської мови. Також маю запитання, щодо завдання № 21 (в Task 4): чому відповідь "Sports Lottery" є невірною? Нервовий стан, через недоліки процесу зумовив появу розгубленості та поспіху! Прошу надати обгрунтовану відповідь. Дакую за розуміння! Носовська Владислава. м. Біла Церква

Оксана Дорогобід
Чи правильними є відповіді на ЗНО з української мови та літератури 

Не погоджуюся з правильною відповіддю на 30 питання ЗНО з української мови та літератури. Вважаю, що правильним є варіант відповіді "Найкращими є стінописи, створені, зарубіжними митцями". У запропонованому тексті згадується тільки США як країна, у якій поширений стритарт. У другому ж реченні є вказівка на талановитих художників з-за кордону, які "оживили урбаністичний пейзаж столиці захопливими картинами". Описи ж робіт художників із Франції та Австралії, є ще одним підтвердженням на користь робіт зарубіжних митців. Щодо питання 53 з української літератури. Постмодернізм як літературна течія виник в останню третину XX століття в США та Європі. У нашій літературі епоха постмодернізму починається з 80-90 років XX століття - початку XXI столітт. То чому ми шукаємо ознаки постмодернізму у творчості Шевченка? Більше того, поезію "І мертвим, і живим.." відносимо до літератури критичного реалізму, бо в ній є всі ознаки саме цього літературного напряму. Переконана, що питання 53 ЗНО не має правильної відповіді, хоча за часом до постмодернізму можна віднести і рядки з "Українського альфреско" Ліни Костенко і шукати в них ознаки постмодернізму, як зробили це з рядками Шевченка. Чи необхідно з цього приводу писати апеляцію?

Дарья Афанасенко
Щодо ЗНО з Iсторії України 

Я складатиму iспит з iсторії України, i результати будуть рахуватися як ДПА. Чи треба робити завдання другої частини ,якщо для вступу менi цей предмет не потрiбен?

Anna Zholobchuk
Чи можу я вступити до універу? 

Чи можу я вступити до універу, якщо набрала прохідний 132 з 3 предметів ЗНО?

Фіаско
Питання щодо виникнення проблем із здоров'ям на ЗНО 

Під час проходження ЗНО з англійської мови я попередила інструкторів про наявність у мене таблеток, після чого вони почали сумніватися щодо дозволу їх тримати на столі.Потім прийшла комісія і сказала їх заховати.Під час проходження мені стало дуже погано, мене забрали в медпункт,де я пролежала 20-30 хвилин,біль у мене не припинився.Таким чином через заборону вживання таблеток,хоча я попередила про цю необхідність, умови для здачі ЗНО були жахливі,через що я не встигла зробити всі тести.Моя присутність у медпункті є зареєстрованою. Протягом якого часу я можу подати на апеляцію? Чи можу я взяти участь у додатковій сесії?

Anna Zholobchuk
Що робити якщо завалила англійську із 3 предметів? 

Провалила тест з англійською, чи можу я вступати у вищий навчальний заклад? ще плюс, маю пільги дитина учасника бойових дій?

Lina
Почему расчет баллов будет проводиться по ДПА, а не по ЗНО 

Добрый день. В 2018 году говорили, что делить на уровни В1 и В2 будут само ЗНО, а не ДПА. По поводу аудирования, почему УЦОЯО не обеспечил пункты проведения ЗНО необходимым качественным оборудованием? Если на уровни делится только ДПА, то почему об этом оповестили только после завершения ЗНО иностранных языков? Министерству вообще все равно или как? Почему мы должны страдать? Из-за вины УЦОЯО теперь должны учиться на контракте? Касательно честно или нечестно засчитать всем детям аудирование, я считаю, что это будет правильным решением. Будет ли уменьшен порог

YanaVolk123
Англійська мова 

Доброго дня Прошу Вас розглянути питання на рахунок проведення ЗНО з англійської мови.Запис був жахливий,мова не зрозуміла,складалось відчуття,що людина просто ковтає слова.Прошу вжити певних заходів,щодо завдань "Розуміння мови на слух"

Valeriya
Англійська мова. ЗНО із поганими умовами 

прошу вжити певних заходів при підрахунку балів зно. аудіювання яке проводилося вперше було неймовірно складним і незрозумілим. невиразна мова, жахливий звук, шипіння і так далі. через те що навіть не вийшло розібрати слова було зроблено багато помилок в питаннях з аудіювання. вважаю нечесним на тлі такого аудіювання робити такі складні наступні питання. лексика була непідйомною для учнів середніх шкіл без ухилу на англійську мову! вважаю несправедливим робити однаковий рівень для всіх шкіл!

Larisa Nemchynova
Как можно решить вопрос по аудированию в пользу детей? 

Как можно было сделать аудирование с таким ужасным произношением. Дети не могли четко услышать текст. Может министерству следует засчитать правильные все ответы?

Олексій
Що робити якщо я не склав одне з 4 зно ? 

Якщо я не склав англійську мову, яку обрав як четвертим предметом, що тоді ?

Юлія
ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ 

Доброго дня! Прошу вас звернути увагу та вжити відповідних заходів щодо порядку проведення ЗНО з англійської мови. По-перше, якість відтворення та запису частини «розуміння мови на слух» була невідповідною , оскільки серед учасників ЗНО немає носіїв мови , сприйняття тексту такої жахливої якості є неможливим . Також хочу повідомити про відсутніть нормальної відтворювальної апаратури в аудиторії , через.яку я була не взмозі цілком зрозуміти текст . По-друге , оскільки аудіювання було проведено вперше за всю історію ЗНО , робити інші тести такими складними для виконання - було недоречним . Більшість вступників погано впорались не тільки з аудіюванням , а й із іншими завданнями тесту, що доводить те , що з нашим рівнем викладання мови в школах , виконання тестів такої складності є неможливим. Дякую!

Ann Katolichenko
Аудіювання ангійська мова 

Є якийсь сенс писати апеляцію на аудіювання? Всі скаржаться на якість запису і на те,що лише через аудіювання і втратили купу балів.

admin0101
Пересдача зно 

Что нужно для пересдачи зно в следующем году? Будет ли чем-то отличаться, и есть ли свои нюансы? +аттестатом этого года я смогу спокойно воспользоваться и в следующем году при поступлении?

Anastasia
Зно з англійської мови 

Я вказала власне і'мя у творі зно з англійської мови. Чи буде анульована бали за твір чи скільки балів за це можуть знизити?

Anastasia
За что могут анулировать сочинение по английскому языку? 

Я написала собственное имя в сочинении по английскому языку, могут ли за это анулировать сочинение?

Лариса
ЗНО З АНГЛ.МОВИ 

Доброго дня! Прошу Вас розглянути питання щодо якості проведення ЗНО з англійської мови. Якість запису та відтворення частини "розуміння мови на слух" була жахливою, про це говорять не лише діти, які проходили тестування а й інструктори, які були присутні. Адже від результатів тестування залежить подальша доля багатьох дітей. Прошу розглянути моє звернення та надати відповідь.

Sanya101299
Скільки дійсне зно з укр.мови та історіі 2017 року? 

Термін дії