Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Lyusya
Чи отримує відділ освіти інформацію про тих, хто не з'явився на ЗНО? 

Чи може відділ освіти мати інформацію про тих. хто не поїхав на ЗНО конкретно по прізвищах?

Nika Nika
Коли будуть відповіді з зно фізики? 

Коли будуть відповіді з фізики? З української мови та математики були того ж дня вечором. А це вже наступний день, а нема. О котрій годині будуть відповіді???

Aнастасія
Дуже турбує це питання. 

Чи можливо, що при перевірці бланків в частині, де треба написати тризначне число(біологія), при зчитуванні інформаціі комп'ютер не побачить цифру 1, яку я підкреслила знизу, а побачить в ній цифру 2?

Aнастасія
Дуже турбує це питання. 

Чи можливо, що при перевірці бланків в частині, де треба написати тризначне число(біологія), при зчитуванні інформаціі комп'ютер не побачить цифру 1, яку я підкреслила знизу, а побачить в ній цифру 2?

Andrey Kolechko
Не пришел на предмет 

Зарегистрировался на 4 предмета, пришел на математику, укрмову, англ. На физику не пришел. Засчитают ли это за успешную сдачу, или скажут иди в армию?

MarinaM
Добрий день. Через хвилювання на екзамені з географії, я випадково написала відповідь не в поле для відповіді, а в поле для виправлення помилок. Чи зарахується моя відповідь? 

Поле для відповіді залишилось не заповненим, але моя правильна відповідь стоїть в полі для виправлення помилок. Мою відповідь зарахують?

Юра Гуран
Чи будуть завдання з розділів яких не було вказано? 

Доброго вечора. У контексті перелічено розділи ,які будуть входити в завдання ЗНО 2018 з Фізики.Направду розділу "Атом і Атомне ядро" серед них не має,хоча на пробному ЗНО 2018,було завдання про на-пів розпад атомного ядра.Ось мене і цікавить, як можна давати завдання з тем,яких не було зазначеного на офіційному сайті. Надіюсь почуту відповідь,бо до основного тесту залишилось зовсім мало часу. Дякую.

Марина
Чи встигну я відновити сертифікат ЗНО 2018 за 5 днів до наступного ЗНО з хімії ? 

Виявила , що сертифікат ЗНО 2018 викрадено . 13.06 згідно основної сесії ЗНО , припадає іспит з хімії , відповідно на пункті пропуску ЗНО мене не допустять до тестування .Чи встигну я відновити сертифікат за 5 днів до ЗНО з хімії ? Чи мене зареєструють на додаткову сесію ЗНО ?

Марина
Викрадено сертифікат зно 2018 . 

Що робити коли викрадено сертифікат зно 2018 ? Мені ще потрібно здавати зно з хімії 13.06 . Як правильно вирішити цю проблему ? Які документи потрібно надіслати до регіонального центру оцінювання освіти ? Дякую !

Misha Chernyavsky
Сертифікат ЗНО 

Скільки буде дійсним сертифікат ЗНО 2018? Чи можу я вступати з ним у наступному році? Кажуть, що треба буде складати знову іспити. Це правда?

Anna Zholobchuk
Чи можу я вступити до універа на платне? 

Якщо поріг з історії 29 балів, а я набрала лише 27. То можу я вступити до універа на платну форму, якщо там прохідний 124???

Nataliia Razhyk
таблиця переведення тестових балів зно історія 

як розрахувати зно історія по 1-12 бальній системі

Dmytro Holyk
Якщо учень не з'явився на ЗНО ,яке не є ДПА ,що буде записано в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання? 

Я здав три ЗНО, які зарахуються як ДПА і лишилося здати ще географію. Якщо я не піду на географію, то що буде записано в сертифікаті?Склав , не-склав?Не з'явився?

ponadrozum
Перездача ЗНО 

Що потрібно для перездачі ЗНО? Чи можу я перездати лише один предмет?

Nazarethta
Я не підписався після того як здав роботу з математики, чи будуть мені перевіряти роботу? 

Вчитель мені нічого не казала, я не знав що треба ставити підпис

Nastya
Як написати апеляцію? 

Як мені написати апеляцію щодо перездачі зно по біології? Було дуже шумно, ніякої зосередженості, по переду мене сидів ще хлопчик який відволікав своїми жестами, то він ліг на парту, то він повертається наліво направо , то йому потрібно три рази вийти з аудіторії, ніякого порядку

die_lowenzahn
Помилка у відповідях до ЗНО з біології 2018 

Добрий день! Під час перевірки своїх відповідей ЗНО (зошит 15), я знайшла помилку в запропонованих відповідях до 12 запитання. Я не згодна із запропонованою відповіддю, бо вона недоречна з огляду на завдання, в контексті запропонованої таблиці для розрахунку амінокислот. Чи можливий перегляд відповідей зараз? Чи треба дочекатися офіційного оголошення результатів для подання апеляції? Можливе подання запиту для переперевірки відповідей? Дякую!

Julia
Написала украинський язык и укр лит на 28 баллов без соченения,прошла или нет? 

Написала украинський язык на 28 баллов без соченения,я могу поступить в пед?с таким тестовым баллом примерно? Прошла или нет?