Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Helen
Нужно ли сдавать ЗНО 

А если я поступила в колледж на базе 9 классов и для получения аттестата про ПЗСО сдавала экзамен в колледже (тогда ещё не ввели сдачу ЗНО), то мне можно будет поступать в вуз на основании диплома младшего специалиста и сдавать при этом внутренний экзамен?

Helen
Спасибо за ответ... 

Спасибо за ответ

Helen
Нужно ли в 2019 году на основании диплома младшего специалиста для поступления в вуз сдавать ЗНО 

Или же это касается только студентов 2 курса

Л.В.
ЗНО рейтинг 

В 2017 році був рейтинг шкіл за результатами ЗНО. В цьому році теж буде рейтинг . Чи враховуються під час рейтингу учні які не здавали ЗНО для вступу ЗВО , а здавали як ДПА. Наприклад з 6 випускників тільки 2 здавали для вступу в ЗВО. а учні які тільки здавали як ДПА склали на 6 балів по історії, а їм ставлять "не склав" . Так пишіть не складав. Для більшості "не склав" - це означає отримав 2. Навіщо враховувати в рейтиг ЗНО тих учнів , які і не складали ЗНО.?

Iryna Kyryluyk
Як таке може бути, що не правильно пораховані тестові бали з ЗНО історії? 

Якщо не помиляюся, бланки перевіряє комп'ютер? Якщо так, то як так вийшло, що не зараховано 3 відповіді ? Можливо я рахувати не вмію? (В мене є скрін бланку з кабінету, хотіла відправити, але тут не можна прикріпити фото)

Sonik Kraft
Чи можливий вступ по 2/3 

Якщо я досить добре здав зно з укр мови і історії , але завалив географію чи можу я поступити в внз з творчим конкурсом?

Олена
Измените пожалуйста шкалу ДПА! 

Если честно, мне просто не понятна ситуация с химией! Вы изменили порог, изменили шкалу перевода, в тесте было на 2 задания больше, НО вы не изменили шкалу ДПА! Почему так? Подвиньте пожалуйста шкалу, жаль на это нельзя подать апелляцию. Самое сложное ЗНО, где справедливость?

Олена
Понизьте пожалуйста шкалу ДПА! 

Если честно, мне просто не понятна ситуация с химией! Вы изменили порог, изменили шкалу перевода, в тесте было на 2 задания больше, НО вы не изменили шкалу ДПА! Почему так? Подвиньте пожалуйста шкалу, жаль на это не подают апелляцию. Самое сложное ЗНО, где справедливость?

Олена
Понизьте пожалуйста шкалу ДПА! 

Если честно, мне просто не понятна ситуация с химией! Вы изменили порог, изменили шкалу перевода, в тесте было на 2 задания больше, НО вы не изменили шкалу ДПА! Почему так? Подвиньте пожалуйста шкалу, жаль на это не подают апелляцию. Самое сложное ЗНО, где справедливость?

Руша
Питання про ЗНО з англійської мови для вступу в магістратуру. 

Прошу дати роз"яснення стосовно іспиту з англійської мови в ЗНО для вступу в магістратуру по дисциплині "право". Того року англійська мова була правова для вступаючих в магістратуру з права. Де є інформація- ЯКА англійська мова буде цього року 2018. Ходять чутки, нічим не підкріплені, що цьогоріч англійська в таких іспитах буде загальною, а значить,- така, як і шкільна програма до вступу в виші. Розтлумачить будь ласка. Діти в паніці.

Олена
Чи можна змінити предмет ДПА? 

Доброго дня! Я складала ЗНО з чотирьох предметиів, вчилася на золоту медаль. Вчилася на "відмінно" протягом 11 років. Коли я обирала предмети на ДПА, то орієнтувалася на минулорічні тести, які я проходила на високі бали. 3 предмети я написала на "відмінно", але обрала хімію у якості предмету ДПА, а не біологію, бо вважала, що знаю її краще. За минулорічною таблицею мені не вистачає одного балу по хімії для відмінного ДПА. Чи є шанси, що шкалу змінять на цей бал? Чому я мушу втратити медаль, до якої йшла 11 років? Адже ЗНО з хімії цього року було складне і кількість завдань була більшою! Я маю три предмети на "відмінно", невже один бал лишить мене золотої медалі?

vladislav
Бланки відповідей 

Чи завантажать на мою сторінку мій бланк відповідей на ЗНО. Цікаво подивитися які помилки у мене в творі з укр мови і таке інше. То чи завантажать бланки і якщо так то коли?

Данило
Як перездати ЗНО в наступного року 

У цьому році я не склав ЗНО з Англійської мови, але з Української мови та Математики склав на середній бал. Чи потрібно мені у наступному році складати Математику і Українську? Дозволяеться меня скласти інший предмет в наступному році замість Ангійськой? Буду вдячний за відповідь.

Джаная Мамедова
Якщо учень отримав по біології за рік 7 балів, а ЗНО здав на 5 балів. Що мене очікуватиме в такому випадку? Догана? 

Якщо учень отримав по біології за рік 7 балів, а ЗНО здав на 5-6 балів. Що мене очікуватиме в такому випадку? Догана?

Mat092011
Бланк Б 

Як можна отримати бланк відповідей Б після отримання результатів ЗНО з української мови? Чи можна його отримати у електронному форматі?

Svetlana Kulyk
Получу ли я серебряную медаль? 

Я сдала зно: укр. 195, биология 184 (это все выходит как 11 за ДПА), а математику я сдала на 166, есть ли у меня возможность получить серебряную медаль, если ДПА выходит 8?

Anastasia Smeet
Як зайти до свого електроного кабінету? 

Вже 15 червня , а я не можу дізнатись результати

Markiyan
Прохідний бал 

Доброго ранку, ви б не могли сказати чи пройшов прохідний бал? Кількість тестових балів 37 (тридцять сім балів) із 104 Результат за шкалою 100 – 200 балів 124.0 (сто двадцять чотири бали) Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 22 (двадцять два бали)

Anna Zholobchuk
Чи прийде сертифікат ЗНО? 

Якщо не здав ЗНО, то прийдуть бали на які ти здав?

Даня Самоненко
Я не доволен своим результатом! Можно ли перездать ЗНО ? Или только через год? Спасибо 

Можно ли перездать в этом году?