Osvita.ua Запитання ЗНО
Запитання
Влад
Англійська мова: Що таке тести PET? 

http://osvita.ua/test/63308/ Що таке тести PET та як їх знайти?

Едуард Настич
Підскажіть, будь ласка, чи необхідно складати ЗНО з математики для того, щоб поступити до ВНЗ на спеціальність «Економіка» після коледжу? 

Знаю, що точно необхідно складати ЗНО з укр. мови та літератури, тому що це зазначено на сайті, а от про математику студентів повідомив директор навчального закладу, але ніде немає офіційної інформації на цей рахунок. Дякую за відповідь.

meri.francz
вступ до магістратури 

чи потрібно складати вступний іспит з інозеної мови для вступу до магістратури за спеціальністю "облік і аудит"?

meri.francz
Чи буду я складати ЗНО з англійської? якщо так, то коли починається реєстрація та чи є відповідна програма ЗНО? ДЯКУЮ! 

Я навчаюсь на 4 курсі у ВНЗ за спеціальністю облік і аудит. Чи буду я складати ЗНО з англійської? якщо так, то коли починається реєстрація та чи є відповідна програма ЗНО? ДЯКУЮ!

Аліна
Формат ЗНО для вступу на магістратуру 

Скажіть будь ласка, а ЗНО у 2019 році для вступу на магістратуру складають у такому ж форматі як і випускники зі школи? Я трохи заплуталася, нещодавно прочитала на одному сайті, що ЗНО для магістрів проводять інакше, начебто воно складається з читання та використання розмовної мови.

Даша Кривчак
Сертифікат зно 2018 

Чи можна цього року вступати за сертифікатом зно з англійської 2018 року?

Майя Хорошева
В какие вузы Украины реально поступить на бюджет со средними баллами? 

В какие вузы Украины реально поступить на бюджет со средними баллами?

Майя Хорошева
В какие вузы Украины реально поступить на бюджет со средними баллами 

В какие вузы Украины реально поступить на бюджет со средними баллами

Студент
Чи потрібно відробляти бюджет після закінчення вишу? 

В мене приятель навчається в вузі. Поступив на контракт, рік тому перевели на бюджет, і недавно він мені сказав, що йому прийдеться "відпрацьовувати" три роки після навчання по спеціальності, а якщо ні то ніби якийсь штраф чи армія. Скажіть будь ласка, яка різниця між тим, якщо закінчити бюджет чи контракт? Чи обовзязково працювати три роки після бюджету по своїй спеціальності?

Юлия Заплавная
Можно ли будет сдать ЗНО повторно !? 

Думаю забрать документы из вуза и пойти на другую специальность ...можно ли будет сдать ЗНО повторно чтобы поступить в другой ВУЗ через год допустим!?

Vlad Tarchenko
Чи потрібно здавати ще раз? 

Чи потрібно його здавати якщо я хочу на наступний рік знову поступати у другий ВНЗ якщо на даний момент я навчаюсь (контракт). От я і нерозумію чи потрібно його перездавати чи можна поступати із сертифікатами 2018 року?

Венера
ЗНО у 2019 році. 

Чи здаватимуть ЗНО у 2019 році дев'ятикласники?

Лана
ЗНО до магістратури 

Добрий день! Маю диплом бакалавра (з відзнакою) «політологія». Хочу вступити до магістратури педагогічного університету за спеціальністю «Середня освіта (Історія) Учитель історії» Чи можно буде здавати ЗНО (замість вступних іспитів) для вступу в педагогічний університет до магістратури 2019 г?

Cofa
Можно ли сдавать ЗНО в два этапа? 

Закончила школу 2014. Собираюсь поступать в Вуз Украины только 2020 году. Могу ли я в 2019 сдать ЗНО только по украинскому языку и лет-ре, а остальные предметы в 2020?

Виталий
ID-паспорт 

У зв'язку з новими законами Я почав плутати б і уже не зовсім розумію всі ці умовності. Моє питання ось в чому : Я хочу здавати ЗНО вдруге, але у мене не має цього id-паспорта (в цьому році Я використовував "книжку"). Зможу Я знову використовувати цю "книжечку" чи потрібно робити новий паспорт?

Дарія
ЗНО и смена имени 

Здравствуйте, у меня весьма нетривиальный вопрос. Буду поступать в 2019 году и на данный момент очень хочу сменить имя. Но я уже имею сертификат по одному предмету на моё нынешнее имя, и, скорее всего, регистрироваться на следующее зно придется тоже под ним же, так как процесс изменения имени может быть растянут во времени. Скажите пожалуйста, смогу ли я поступить в ВУЗ имея сертификаты на старое имя с уже измененным?

Андрій 678
ЗНО після 10 класу 

Чи можна здавати ЗНО після 10 класу, щоб поступати до ВНЗ?

Юлія Мих
Перездача ЗНО 

Чи можна здавати повторно зно на 3 курсі студентам 2 курсу коледжу ,якщо не здати на прохідний?

Дарина
Чи можу я здавати історія і біологію, і вступити на спеціальність, яка потребує інші предмети на бюджет 

Хочу вступити на спеціальність:"Підприємництво, торгівля, біржова діяльність", але я здаю історію і біологію(хочу вступити до СНАУ) Тобто, таке питання:"Можу я вступити на обрану спеціальність, якщо здаю інші предмети?"

Mariia Lysenko
ЗНО 2019 гола будет проходить полностью по данной программе? 

Здравствуйте,я нашла программу для зно по истории 2019 год, но когда скачала увидила,что оно за 2017 год.Хотела убедится ,что зно все таки будет по этой программе,что есть на вашем сайте

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!