Osvita.ua Запитання ЗНО
Запитання
Андрій 678
ЗНО після 10 класу 

Чи можна здавати ЗНО після 10 класу, щоб поступати до ВНЗ?

Юлія Мих
Перездача ЗНО 

Чи можна здавати повторно зно на 3 курсі студентам 2 курсу коледжу ,якщо не здати на прохідний?

Дарина
Чи можу я здавати історія і біологію, і вступити на спеціальність, яка потребує інші предмети на бюджет 

Хочу вступити на спеціальність:"Підприємництво, торгівля, біржова діяльність", але я здаю історію і біологію(хочу вступити до СНАУ) Тобто, таке питання:"Можу я вступити на обрану спеціальність, якщо здаю інші предмети?"

Mariia Lysenko
ЗНО 2019 гола будет проходить полностью по данной программе? 

Здравствуйте,я нашла программу для зно по истории 2019 год, но когда скачала увидила,что оно за 2017 год.Хотела убедится ,что зно все таки будет по этой программе,что есть на вашем сайте

blssd
Средний бал для вступления в ВУЗ в Польше 

Я собираюсь поступать в Польшу, для этого мне не нужны результаты за ЗНО но нужен средний бал аттестата (ДПА). К примеру, написано что при сдаче ЗНО по Истории Украины бал ДПА будет высчитываться за первую часть заданий (Історія України ХХ – початку ХХІ ст). То есть мне для того чтобы получить хороший средний бал достаточно учить только эту часть заданий?

Lena.kul
Можно здати на наступний рік додаткове одне ЗНО 

Я вже закінчила школу і здала ЗНО в минудому році . Але в цьому році зрозуміла ,що потрібно ще одне зно для вступу в інший навчальний заклад .

lipo
Пріоритети ЗНО 

Доброго дня, в мене є питання стосовно ЗНО. Якщо наприклад я подам 7 бюджетних заяв, то я зможу подати ще стількиж заяв на контракт? І що означає пріоритет? Чи важливо його ставити? З ним більше шансів поступити? А може таке бути що з пріоритетом візьмуть тільки на контракт а наприклад другий по списку буде бюджет, то чи зможу я вибрати саме другий варіант? А что бачив на сайтах що багато абітурієнтів не поступили із за цього пріоритету.

Yulia Yakymenko
Чи можна якось отримати додаткові бали до ЗНО з певного предмета? 

Просто чула, що можна написати академічну роботу з того предмета і отримати додаткові бали ди ЗНО. Чи дійсно це так?

Павлюк
Скажіть будь ласка чи будуь дійсні результати зно з англійської мови 2018 року у 2019 році? 

Скажіть будь ласка чи будуь дійсні результати зно з англійської мови 2018 року у 2019 році?

Валентин
Паспорт 

Чи можливо зареєструватися на ЗНО без паспорта, якщо так то які потрібні для цього документи!?

Viacheslav
Чи можна здати зно раніше і закінчити школу? 

Якщо можна, тоді напишіть будь-ласка скільки потрібно набрати балів і чи потрібно взагалі. Ходжу в 11 класс, але вважаю це далеко не моїм рівнем, тому хочу поскоріше закінчити школу і піти працювати. Про вуз і кар'єру мови не йде, тому ні аттестата, ні самих баллів на зно мені не потрібні.

lipo
ДПА від ЗНО 

Я випускник минулих років, на сайтів побачив що якщо складатиму ЗНО знову то вже не як ДПА а просто ЗНО. А в чому різниця між просто ЗНО і з ДПА? Якщо наприклад перший раз я отимав середній бал 120 а в друге отримаю 180, то чи вплине перша оцінка (120) на нову (180)?

lipo
ЗНО з математики 

Я випускник цього року, вирішив скласти ЗНО ще раз, читав на сайтах, там пишуть що складати треба мову, історію або математику, а чи можна історію і математику складати разом? Хочу скласти мову, історію, математику і англійську. І стосовно подання документів, вони подаються в регіональний центр через укр пошту? І як зараєструватися на пробне зно?

Valentina Suhovaya
Учень минулих років 

Доброго дня!!! Якщо я закінчила школу в 2007 році і хочу поступити до ВНЗ маю я право не здавати ЗНО?А на конкурсній основі закладу зарахуватись?

Юля
Що потрібно здавати на ЗНО щоб поступити в медичний ВУЗ? 

Нещодавно на одному сайті я побачила що для того щоб поступити в медичний університет потрібно здавати українську мову і літературу, біологію або хімію (на вибір) і математику або фізику (на вибір)? Пам'ятаю що у 2018 р. потрібно було здавати українську мову і літературу, історію України, біологію і хімію. Я хочу переконатися чи це правда, адже я не знаю до чого мені готуватися до хімії чи до фізики?

Яніна
ЗНО 2016, скільки дійсне? 

Добрий вечір, хочу дізнатися, скільки років дійсне зно 2016? І, якщо я навчалася на бюджетній формі в середньому начальному закладі, чи зможу я поступити на бюджетну форму в начачальний заклад з вищім рівнем акредитації?

Ari
Підготовка до ЗНО з англ. мови 

Чи існують якісь посібники для підготовки до ЗНО з англ. мови зі зразками завдань, які точно будуть на ЗНО? Або в посібниках представлені тільки схожі завдання? Як дізнатися, які граматичні завдання будуть на ЗНО, щоб підготовитись саме до них?

Дарья Васильченко
ЗНО з математики стане обов'язковим в якому році? 

ЗНО з математики стане обов'язковим в якому році?

Karo
Иностранные языки 

Можно ли сдавать 2 ЗНО по иностранным языкам (английскому и французскому) в 2019 году.

Polina Egoricheva
вступ до вузу з вже використаним сертифікатом зно 

якщо я маю сертифікат зно 2018 року, який використала для вступу у вищий навчальний заклад та вдало вступила, але зараз після двох місяців навчання хочу забрати документи, чи зможу я використати той самий сертифікат для вступу у 2019 році?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!