Запитання та відповіді на нього

Будет ли в 2017 году ВНО по английскому языку обязательным?

Вікторія Куртинець
Будет ли в 2017 году ВНО по Английскому языку обязательным?

Владислав Далявський
слідкуйте за новинами...

Владислав Далявський
зараз нічого не відомо

Iryna Gladchenko
Планується відкласти ще на 1 рік.

Оксана Воронцова
что-то уже известно по этому вопросу? не могу найти официальной версии. на разных ресурсах информация, что это решение уже принято (без ссылок на официальные ресурсы). и ещё вопрос: появилась непроверенная информация, что обязательным будет аудирование. так ли это? когда будет известно наверняка? невозможно же подготовить выпускников к ЗНО нормально, если ничего точно не известно.

заранее спасибо за ответ.

Ніка Мельник
Навіть якщо не є обов"язковим, особисто я раджу таки здавати, адже якщо ви ще точно не визначились з спеціальність - складене ЗНО з англ дасть більше можливостей, адже багато де в універах є в списку потрібних

Ирина Тимощук
Ні, у цьому році англійська мова не є обов"язковим предметом, вона йде як третій предмет на вибір, тобто, первій предмет - укр. мова і література, другий - математика або історія україни, і третій - біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, російська або французька мови на вибір

Ирина Тимощук
У 2017 році результати ЗНО із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА

Набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2016 року № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», який врегульовує основні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році.

Наступного року учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

Ураховано пропозиції освітян щодо розмежування в часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання – у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua