Запитання та відповіді на нього

Як оцінюється ЗНО?

Тетяна
Максимальна кількість баллів, яку можна набрати при здачі ЗНО по кожному з предметів різна. Якщо при вступі в ВНЗ пропонується на вибір складання тестів або з географії (максимальна кількість баллів 92), або з іноземної мови (максимальна кількість баллів 56), а ми обрали іноземну мову, виявляеться, что нас обмежили в кількості баллів. Як в такому разі складаються списки більш успішних учнів, тому що за кількостю баллів визначати не корректно? Який закон регламентує зміну шкали оцінювання (в минулому 2013 році максимальна кількість баллів з кожного окремого предмета була однакова - 200). Дякую за відповідь.

DOCENT
максимальний тестовий бал з різних предметів дійсно різна.
Але максимальний рейтинговий бал один і той же 200.
Таблиці переведення тестових балів у рейтингові встановлюються УЦОЯО для кожного предмету(сесії тестування) окрема по завершенню перевірки робіт всіх учасників.

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році
VІІ. Результати зовнішнього оцінювання

8. Конвертація тестових балів здійснюється методом еквіпроцентильної нормалізації, що застосовується до всієї сукупності тестових балів абітурієнтів, які брали участь у тестуванні (сесії тестування).

9. Оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою, що вказує на місце результату абітурієнта серед результатів інших абітурієнтів, які проходили зовнішнє оцінювання з певного предмета.

10. Український центр оцінювання якості освіти, оголошуючи результати зовнішнього оцінювання, розміщує на офіційному веб-сайті таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100-200 балів із певного предмета.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua