Osvita.ua Запитання ЗНО Чи зможу я здавати ЗНО у Львові?
Запитання та відповіді на нього

Чи зможу я здавати ЗНО у Львові?

calgonvd
Я живу и учусь во Львове. Я хочу сдать ЗНО по математике и физике на русском языке. Может ли быть такое, что меня отправят сдавать ЗНО в другой город, в связи с тем, что во Львове будет мало желающих сдавать на русском?

DOCENT
Формально може бути Так.
Та певен, що у Львові все ж буде 15 осіб, що бажають складати тест з математики російською мовою.
Про реалії Вам краще звернутись з цим питанням безпосередньо до Львівського РЦОЯО.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти
Регіони обслуговування: Львівська, Рівненська, Волинська області
Поштова адреса: вул. Шевченка, 116, корп. 2, м. Львів, 79039
Телефон: (032) 242-26-60

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, у вас буде така можливість. Для вас привезуть російськомовний екземпляр завдання. Оскільки процедура проходження ЗНО не залежить від того, якою мовою надруковані тестові зошити, то проблем з процедурою проходження/ проведення ЗНО не буде. Така практика. Не хвилюйтесь. Усе буде ОК.

DOCENT
Інформація з Інструкції щодо заповнення заяви-реєстраційної картки
для Вилен (МОДЕРАТОР):

" Пам’ятайте, що під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання Ви
отримаєте тестовий зошит, перекладений мовою, якою виявили бажання скласти тест із певного предмета.
Якщо в межах указаного Вами регіону проживання скласти тести з певного
предмета тією ж мовою, яку вибрали Ви, виявить бажання менше 25 осіб, то пункт
тестування може бути віддаленим від місця Вашого проживання."

DOCENT
Перепрошую, як завжди забув надати посилання на нормативний акт, що встановлює згадану в питанні норму.
Абзац третій п.12 Розділу VI порядку проведення ЗНО у 2014 р.:

Розподіл абітурієнтів між пунктами тестування здійснюється з урахуванням мови, якою вони виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання. Якщо в межах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя для проходження зовнішнього оцінювання з предмета певною мовою зареєструвалося менше 25 осіб, то вони спрямовуються до пункту тестування, визначеного регіональним центром оцінювання якості освіти. В інших випадках кількість абітурієнтів, які складатимуть тест певною мовою в пункті тестування, має становити не менше ніж 25 осіб.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!