Osvita.ua Запитання ЗНО Нужно ли сдавать тесты ВНО, если закончила школу в 2006 году?
Запитання та відповіді на нього

Нужно ли сдавать тесты ВНО, если закончила школу в 2006 году?

Екатерина Стклянина
Я закончила школу в 2006 году, нужно ли мне сдавать тестирование для вступления в ВУЗ? Планирую поступать в ЛГАКИ.

DOCENT
Для вступу до ВНЗ України Ви маєте право складати тести ЗНО або ж здавати вступні екзамени.
Частина друга п.2 Розділу 8 Умов прийому до ВНЗ у 2014р.

Иван Иваненко
Я закончил школу в 2006 году нужно ли мне в этом году здавать зно для поступления в внз

Иван Иваненко
Мне ответят??????

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!