Osvita.ua Запитання ЗНО Можно ли комбинировать результаты ВНО разных лет?
Запитання та відповіді на нього

Можно ли комбинировать результаты ВНО разных лет?

Олег Решетняк
Добрый день, Скажите пожалуйста, я хочу поступать в этом году на высшее, у меня с 2012 осталось ЗНО по математике и украинскому, можно ли в этом до сдать физику, а украинский и математику оставить с прошлого ЗНО, и как это сделать?

DOCENT
Tak. Можна комбінувати.
п.6 розділу VI Умов прыйому до ВНЗ у 2014

6. Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роках.

При реєстрації на ЗНО 2014 вкажіть, які саме предмети ви бажаєте здавати в цьому році.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!