Запитання та відповіді на нього

Чи можна здавати ЗНО, коли ти є студентом ВУЗу?

Вікторія
Добрий день! Я у 2013 році поступила у ВНЗ і наразі являюся студенткою першого курсу. Але я хочу здавати ЗНО 2014. Чи можливо це?

aladdin85
Так, у ЗНО мають право брати участь особи з повною загальною середньою освітою.
(більш точно можна буде сказати, коли буде оприлюднено Порядок проведення ЗНО-2014).

Вікторія
Аladdin85, я тут випадково знайшла, що ви здавали два ЗНО у різні роки. Скажіть, будь ласка, Ви здавали друге ЗНО, коли були студентом ВУЗу чи Ви просто не поступили з першого разу? Я питаю не з цікавості, просто сподіваюся, що ви зможете допомогти мені у моєму питанні. Буду рада, якщо Ви дасте відповідь)

aladdin85
Так, я складав друге ЗНО, коли був студентом ВНЗ.

Вікторія
А якщо я поступлю на наступний рік у інший ВНЗ(а можливо у той же самий,тільки на бюджет), то мені цей рік, що я провчилася буде якось зараховуватися?

aladdin85
Неоднозначне питання. Якщо Ви вступатимете на той самий напрям, то навіщо відраховуватись і знову вступати, якщо можна скористатись можливістю переведення? Так само може бути можливим переведення з контрактної форми на бюджетну. Якщо ж напрям буде іншим, то і дисципліни будуть різними, а тому Ви будете вчитись знову з першого курсу. Але дисципліни, які Ви вже вивчили, Вам можуть бути перезараховані (за умови відповідності кількості годин), з цим питанням слід звернутись до деканату.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua