Запитання та відповіді на нього

Розподіл годин

Olena
Чи має право викладати англійську мову в старших класах(10, 11) вчитель, який має спеціальність 'французька мова'. Раніше він викладав англійську в 1-9 класах і був проатестований як вчитель англійської та пройшов курсову перепідготовку. Крім цього вчителя в школі працюють інші вчителі з спеціальністю 'англійська мова' але не всі мають повне навантаження. Всі вчителі були прийняті з неповним тижневик навантаженням.

Володимир Мініч
Якщо є фахівець, звичайно години віддадуть йому перш за все.

Olena
Але чи є якийсь закон або посилання офіційне? Чи просто по логіці так мали б зробити? Тому що віддали ці години саме спеціалісту з французької з поясненням, що одна людина не може працювати на старших класах, інші теж мають вчитися. Класи не діляться.

Володимир Мініч
Розподіл педагогічного навантаження здійснює директор. Якоїсь наступності, переваг чи ще чогось при розподілі годин такого законодавством не передбачено. Якщо людина прийнята на повне тижневе навантаження, отже їй має бути воно забезпечено. Але це можуть бути не обов'язково фахові години, бо їх просто може не вистачати. Тоді довантажують, скажімо так, з того, що є. Якщо людина прийнята на неповне тижневе навантаження, то їй має бути воно забезпечено.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua