Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи звільнять мене після завершення строкового договору?
Запитання та відповіді на нього

Чи звільнять мене після завершення строкового договору?

Oksana Diachenko
Доброго дня! Мене працевлаштовують вчителем з 1 вересня поточного року на умовах строкового договору до 31 травня 2020 року. Я маю статус одинокої матері. Чи мають право не продовжити зі мною договір? Знайшла у КЗоТ статтю 184, згідно якої навіть після припинення строкового договору мене повинні працевлаштувати за спеціальністю.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!