Запитання та відповіді на нього

Чи буде вчитель з навантаженням 16 годин, класний керівник та ЗДНВР на 0,5 ставки отримувати доплату за класне керівництво?

Anna_Sergeevna
Чи буде вчитель з навантаженням 16 годин, класний керівник та ЗДНВР на 0,5 ставки отримувати доплату за класне керівництво? Надайте, будь ласка, посилання на нормативну базу, яка обґрунтує Вашу відповідь. Наперед вдячна за відповідь

Володимир Мініч
Ні. Про базу писав сто разів: Інструкція #102 прямо забороняє оплату за класне керівництво керівним працівникам.

Оксана
Може.
Відповідно до пункту 36 Інструкції від 15.04.1993 р. № 102 керівним працівникам додаткова оплата за класне керівництво не проводиться, а отже завідувач директора (без покладання на нього обов’язків виконання викладацької роботи, як то – заступник директора з виховної роботи) може бути класним керівником лише на громадських засадах, тобто безоплатно.

Щоб отримувати таку додаткову оплату завідувач директора у цьому ж учбовому закладі повинен вести викладацьку роботу, наприклад, бути вчителем географії.

Підпунктом 6.3.5 Галузевої угоди між МОН та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016 — 2020 роки, яка є нормативним актом соціального партнерства, передбачено: керівним працівникам навчальних закладів, які виконують на підставі норм чинного законодавства викладацьку роботу, за умови покладення на них у випадках виробничої необхідності обов’язків класних керівників, необхідно здійснювати відповідні доплати. У п. 1.4 цієї Угоди вказано, що її положення діють безпосередньо та поширюються на працівників закладів освіти, які перебувають у сфері дії сторін Угоди, і є обов’язковими для включення до колективних договорів, угод нижчого рівня. Тобто про це повинно бути вказане в колективному договорі.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua