Запитання та відповіді на нього

При об'єднананні двох шкіл вчитель молодий спеціаліст попадає під скорочення, а пенсіонер продовжує працювати. Чи правомірно це?

МВ
Доброго дня! Я вчитель математики (маю 2 категорію), стаж 5 років. В червні місяці вчителів ліцею ,де я працюю, попередили про закриття закладу шляхом обєднання з опорною школою. Деяких вчителів перевели в школу, а деяких і мене також попередили листом про скорочення через два місяці. Мені пояснили, що в школі не має ставки вчителя математики, тому не можуть мене перевести. Але я не розумію, чи це правомірно, бо в школі точно працює вчитель математики пенсіонер ( їй 64 роки), а також мені відомо, що вчителю фізики, якого перевели автоматично до школи окрім фізики додають години математики.

Володимир Мініч
Ваш заклад, я так розумію, ліквідовано. Ваших колег не переведено, а розраховано, чи буде розраховано з попереднього місця роботи на нове місце. Чому Вас не взяли, це інше питання. З правової точки зору порушень немає ніяких. Окрім того, навіть якби скорочення відбувалося в існуючому закладі, то на роботі залишився б спеціаліст з більш високою кваліфікацією і неважливо, пенсіонер це чи ні.

Володимир Мініч
...і прийнято на нове місце роботи.....

МВ
Дякую за відповідь

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua