Запитання та відповіді на нього

Чи маю я право на 12 годин ?

KAT
Доброго вечора! Дайте, будь ласка, своє бачення моєї проблеми. Хочу вашої поради, підказки чи допомоги.
На роботу я прийшла в 2015 році вчителем початкових класів. Мала 12 годин фізкультури (з 1-4 клас по 3 години). Пропрацювавши рік , я пішла у відпустку по догляду за дитиною. З відпустки вийшла у 2018 році, в мене залишилося те саме навантаження (12 годин), але інші навчальні предмети.
На наступний рік затверджують навантаження і мені пропонують тільки 4 години (християнської етики). Не розумію, де випаровуються ті години? Чому мені не хочуть віддати 12 год? Я не прошу класу чи повної ставки, я хочу, щоб мені віддали те, з чим я прийшла до школи. Я могла б цього року атестуватися, тільки питання :з чого? Як так тоді години були і наказ на постійне місце, а зараз -немає годин. Що мені робити? До кого звертатися?

Володимир Мініч
Освіта? Ким призначені по наказу? Що конкретно в наказі про призначення на посаду, дослівно?

KAT
Вища освіта. Вчитель початкових класів. На роботу прийняли по наказу начальника районного відділу освіти. В наказі про призначення пише:"Призначена на посаду вчителя початкових класів з місячним окладом за тарифікацією."

KAT
В повідомленні про призначення пише: "( моє прізвище) призначити на посаду вчителя початкових класів (назва закладу) з неповним тижневим навантаженням з (дата 2.09.2015р). Підстава:заява(моє прізвище і дата) "

Володимир Мініч
Хороша новина - це те, що атестуватися Ви можете, читаючи будь-який предмет в початкових класах, як вчитель початкових класів. Погана - це те, що Ви прийняті на неповне тижневе навантаження без зазначення конкретної кількості годин. А отже Вам можуть дати і 12, і 4, і 17, і навіть 2. Варто було при призначенні домагатися вказати конкретну кількість годин, тоді таких проблем не було б.

KAT
Дякую! Ваша порада дуже мені пригодилася. Коли влаштовувалася на роботу, не думала, що з таким зіткнуся. Виходить, що в нашій державі, або кар'єру будувати, або діти родити. Напевно, якби ще раз в декрет пішла, то вже й того не віддадуть. Легше б було, якби в Україні прийняли закон , щоб пенсіонери виходячи на пенсію, залишали роботу. Ато пенсіонери мають і зарплату і пенсію, а молоді спеціалісти перебиваються по годині. Виходить, що одні можуть істи хліб з маслом і ковбасою, а інші - пісний хліб....

Володимир Мініч
В плані пенсіонерів я дуже навіть Вас підтримую. Молоді мають працювати, забезпечувати сім'ї, піднімати дітей. Сподіваюсь, так і буде.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua