Запитання та відповіді на нього

Чи маю я право на відпустку після відпустки по догляду за дитиною до виповнення трьох років

Jorkanatanali JN
Доброго дня. Мене звуть Наталя. Працюю у школі з березня 1998 року. 26 квітня 2019 року я вийшла на роботу з відпустки по догляду за дитиною до виповнення трьох років. До цього усі відпустки використала. Чи маю я право на відпустку влітку 2019?

Володимир Мініч
Так

Jorkanatanali JN
Дякую за відповідь. Але мені у школі доводять зворотнє. Куди мені звернутись? Чи можна з вами зв'язатись?

Jorkanatanali JN
Дякую за відповідь. Але мені у школі доводять зворотнє. Куди мені звернутись? Чи можна з вами зв'язатись?

Володимир Мініч
Уважно перегляньте пункт 2 зазначеного порядку. Вам не мають права не надати щорічної відпустки. Це буде пряме порушення Ваших трудових прав. Якщо не допоможе цей Порядок, зверніться в обласне управління освіти та обласну освітянську профспілку. Просто правда і Закон на Вашій стороні, хоча до адміністрації це часом важко доходить. Тому зверніться і Ви легко доведете своє право на щорічну основну відпустку.

Jorkanatanali JN
Щиро дякую. Все зроблю, напишу результат

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua