Запитання та відповіді на нього

13 зарплата

Mikka
Чи мають право вчителі на 13 зарплату?

Володимир Мініч
Наведеного Вами поняття не існує.

Володимир Мініч
Є фонд економії. Якщо на кінець року в цьому фонді є гроші, то може бути нараховано премію відповідно до Положення про преміювання, яке має бути в кожному закладі. В Положенні мають бути зазначені чіткі критерії нарахування премії.

DOCENT
Впевнний мова про це:
"Стаття 57. Державні гарантії педагогічним і науково-педагогічним працівникам

1. Держава забезпечує педагогічним і науково-педагогічним працівникам:

виплату педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків;

виплату педагогічним і науково-педагогічним працівникам допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки;"

Володимир Мініч
Ні. Мова не про щорічну винагороду, яку гарантує Закон, а про премію, яка виплачується з фонду економії або з інших не заборонених законодавством джерел. Щорічна винагорода - обов'язкова виплата. Премія - ні.

DOCENT
Дуже часто процитовані два абзаци і називали 13 та 14 зарплатами. Такий собі сленг.
Що саме мав на увазі користувач порталу освіта.юа, який приховується за псевдонімом Mikka, коли написав своє запитання "Чи мають право вчителі на 13 зарплату?", однозначно зрозуміти навряд чи можна.

Володимир Мініч
Згоден. Просто щорічну винагороду зазвичай виплачують в жовтні, а премію, або як її називає користувач 13, дають в кінці року.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua