Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи може адміністрація забрати години серед навчального семестру?
Запитання та відповіді на нього

Чи може адміністрація забрати години серед навчального семестру?

Виктория Полигас
Працюю за освітою вчителем укр. мови та зар.літ. (16 год) + 0,5 ставки бібліотекаря. Через 2 тижні в декрет іде колега (вч. польської мови). Директор наполягає щоб я взяла цих 10 год., навзаєм хоче забрати 10 моїх годин. Я не хочу їх віддавати, і не хочу читати пол.мову. Чи може вона без моєї згоди забрати ці години? Як юридично я можу відстояти свої права?

Володимир Мініч
Не може.
Стаття 25. Педагогічне навантаження
Перерозподіл педагогічного навантаження протягом навчального року допускається у разі зміни кількості годин з окремих предметів, що передбачається робочим навчальним планом, або за письмовою згодою педагогічного працівника з додержанням законодавства України про працю.
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про загальну середню освіту
Дайте почитати директору і викладайте свій предмет.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!