Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи маю право викладати?
Запитання та відповіді на нього

Чи маю право викладати?

PETRO
Маю диплом магістра по спеціальності "Технологія зберігання, консервування та переробки м'яса" (професійні права: робота за фахом, викладацька робота). Працюю в коледжі викладачем технологічних дисциплін ( спеціальність 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва") на повну ставку. Педагогічний стаж - 10 років, маю вищу категорію. На даний час викладаю дисципліни: "Технологічне обладнання цехів по переробці продукції тваринництва" і "Охорона праці". Маю досвід роботи головного зоотехніка - 8 років
ЗАПИТАННЯ: Чи маю я право викладати інші дисципліни по спеціальності 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва", крім вище зазначених?

Lizok51
Добрий день! Я вважаю, що можете, тому що у Вас є дилом, ступінь магістра дійсно дає право викладати у коледжах, що Ви і робити на данний момент.
Тому успіхів Вам, наснаги та натхнення у Вашій викладацькій і не тільки діяльності!!!

PETRO
Якими нормативними документами мені потрібно це підтвердити? Керівник навчального закладу заявляє, що це зовсім різні спеціальності і тому, для того щоб мені викладати по спеціальності 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" потрібно здобувати другу вищу освіту. Хоча я думаю, що спеціальність "Технологія зберігання, консервування та переробки м'яса" і спеціальність 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" - суміжні. Дякую.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!