Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Частина щорічної відпустки . Згода директора чи законодавство?
Запитання та відповіді на нього

Частина щорічної відпустки . Згода директора чи законодавство?

Юлия
Підскажіть будь ласка, чи має право директор не відпустити мене у канікулярний період, у відпустку ( частину щорічної відпустки), так як вона це констатувала тим що не може відпустити мене на менш як 14 днів. В законі я прочитала фразу за згодою адміністрації. Чи дійсно це має бути її згода, чи це мені і так надається законодавством? Чи є що до цього чіткий документ?

DOCENT
Можливо також доцільно, додатково до Закону подивитися Постанову.

Юлия
Дякую.

Вилен
Відпустка може поділятися на частини, при цьому одна частина має бути не менше 14 днів, щодо інших частин - то тривалість кожної не регламентована.

Юлия
Дякую.

Юлия
Підскажіть мені будь ласка і вкажіть на відповідний документ щодо соціальної відпустки. Працюючи у закладі 5 років, дізналася, що маю право на соціальну відпустку. Директор не дає її частинами, коментуючи згорання при цьому наступної частини (якщо розділити 10 днів по 5) . Потребується адміністрацією документ від закладу про не взяття участі батька у вихованні дитини. Але в одному із закладів змінилася вихователь за пройдений час. Як бути у цьому випадку., хотілося би чітко знати свої права і дії у цій ситуації.?

Вилен
Соціальна відпустка так само може поділятися на частини, для її підтвердження необхідний макумент, що батько не бере участі у вихованні дитини, це може бути відповідний акт обстеження житлово-побутових умов з такими висновками, складений працівниками ЖЕК чи дитячого садочку, рішення суду тощо

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!