Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Можно ли собирать на (5 минутку) во время уроков ?
Запитання та відповіді на нього

Можно ли собирать на (5 минутку) во время уроков ?

Сергей Буслович
5 минутка длится минут 15 и это происходить на первом уроке в понедельник , можно что то с этим сделать ?

DOCENT
Стаття 51. Права вихованців, учнів, студентів, курсантів, слухачів, стажистів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів

2. Відволікання учнів, студентів, курсантів, слухачів, стажистів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів за рахунок навчального часу на роботу і здійснення заходів, не пов'язаних з процесом навчання, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

Стаття 55. Права педагогічних та науково-педагогічних працівників

2. Відволікання педагогічних та науково-педагогічних працівників від виконання професійних обов'язків не допускається за винятком випадків, передбачених чинним законодавством.

Вилен
варто перенести початок уроків на 9.00

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!