Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Запис в трудовій книжці, якщо дали години з іншого предмету. І як атестуватися?
Запитання та відповіді на нього

Запис в трудовій книжці, якщо дали години з іншого предмету. І як атестуватися?

А.А
Добрий день! Була прийнята на роботу, трудову так більше і не бачила - віддала у відділ освіти при прийомі. Думаю, вона у директора школи. прийшла працювати на посаду вчителя початкових класів, але маю освіту вчителя іноземних мов. Останній рік дали мені години англійської в старших класах плюс мій початковий клас. Ось хочу підійти до директора і спитати, чи йде мені цей рік викладання англійської в якийсь окремий стаж викладання в старших класах, щоб потім мати змогу атестуватися і як учитель початкових класів, і як викладач англійської мови. Що повинно бути записано у трудовій? Я вважаю, що повинні дописати в минулому році, що прийнята на посаду вчителя англійської мови. Хвилююся, щоб потім могла атестуватися на старші класи. Хоча, є наказ про тарифікацію, де вказані години, на основі цього я потім буду атестуватися? Допоможіть, будь ласка!

Володимир Мініч
В трудовій нічого не буде записано. Вас просто довантажили годинами іноземної. Якщо ці години у Вас будуть постійно, то для атестації потрібно пройти курси. Якщо не буде на час атестації 5 років після ВНЗ, то курси потрібні лише з початкових, якщо буде, то і з поч., і з іноземної.

А.А
дякую! а якщо бакалавра отримала в 2014, з цього ж року і працюю, а потім довчилася на спеціаліста у 2016? то атестуватися на 2017-2018 рік можу і на молодші класи, і на англійську без курсів виходить?

Володимир Мініч
Ні, по тому, що в дипломі курси не треба, а по тому чого нема - треба, і до атестації .

А.А
Дякую!

А.А
А ще таке питання. Чи може вчитель відмовитись відповідати за харчування учнів у школі (дегустувати їжу, робити записи у журналі, тощо).

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!