Запитання та відповіді на нього

Чи має право соціальний педагог працювати вчителем початкових класів?

Ірина
Доброго дня! Я закінчила Луцький державний ун. ім. Лесі Українки за спеціальністю 4 курс -педагогічна освіта 5 курс - соціальний педагог.З 2002 року працювала на посаді вихователя групи продовженого дня початкових класів (10 років) при атестації отримала II категорію, зараз працюю вчителем початкових класів. Чи маю я право працювати вчителем початкових класів, і чи обов язково вчитися на другу вищу освіту?

Вилен
Я не розумію фразу "педагогічна освіта" - що це означає?

Ірина
Так була написано у дипломі за 4 курс - закінчила факультет педагогічний (бакалавр педагогічної освіти) а за 5 курс (спеціаліст "Соціальний педагог)

Вилен
Підніміть диплом за 4 курс, там ще щось має бути записано.

Ірина
Пише: закінчила у 2002 році Волинський державний університет ім. Лесі Українки і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Педагогічна освіта" та здобула кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти.

Вилен
Шикарно. І що тепер робити? У 1990 році, коли тільки-но започатковували введення соціальних педагогів я сперичавсяз фундаторами цієї справи: кому потрібен диплом, за яким людина не може працювати вчителем. Ви маєте право працювати вихователем ГПД, проте підстав працювати вчителем початкових класіву вас немає. Бажано було б здобути професію вчителя початковиз класів (я думаю, що у педколеджі це можно зробити за рік), або для атестації скористатися п.3.21

Ірина
Справа у тім, що дирекція школи не вимагає шоб я поступала, так я уже маю певний досвід роботи у початкових класах(11 років) А районний відділ освіти має свою людину на моє місце і рекемендують поступати мені у Рівенський ДГУ (термін навчання 2 роки).А якщо я не буду поступати, то вони мене з посади звільнять. Вони мають таке право чи тільки погрожують?

Вилен
Краще все ж знайти де закінчити за 1 рік, проте переговоріть з директором щодо п.3.21. Хвільнити може і не звільнять, а на ГПД відправити зможуть.

Ірина
Дуже дякую!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!