Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Коли обідати вчителю?
Запитання та відповіді на нього

Коли обідати вчителю?

Vikusya Kusch
Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Ирина
Не треба доводити. Їжте и ходіть в туалет ))) УЖАС. А дихати можна?

Настя Білоненко
Який жах... У нас в школі вчителі чудово обідають разом з нами, щоправда виходити під час уроку небажано, але цілком можливо, найчастіше - на перерві.

Саргин
Ніколи. Хіба вчителі хочуть істи??? Ми не раз піднімали це питання у школі, відповідь була не дуже приємною

Євген Джумига
хіба вчитель має гроші на обід з такою з/п?

Ніна Трохименко
Стаття 66. Перерва для відпочинку і харчування

Працівникам надається перерва для відпочинку і харчування
тривалістю не більше двох годин. Перерва не включається в робочий
час. Перерва для відпочинку і харчування повинна надаватись, як
правило, через чотири години після початку роботи.
Час початку і закінчення перерви встановлюється правилами
внутрішнього трудового розпорядку.
Працівники використовують час перерви на свій розсуд. На цей
час вони можуть відлучатися з місця роботи.
На тих роботах, де через умови виробництва перерву встановити
не можна, працівникові повинна бути надана можливість приймання
їжі протягом робочого часу. Перелік таких робіт, порядок і місце
приймання їжі встановлюються власником або уповноваженим ним
органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової
організації (профспілковим представником) підприємства, установи,
організації.

Віталій Гевко
а у нас з цим все чудово, багато вчителів відвідують шкільну їдальню разом з учнями, це нормальний процес

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!