Запитання та відповіді на нього

Який має бути стаж роботи вчителя щоб йому можна було давати відкритий урок?

Адріана
Мене хочуть заставити дати відкритий урок, чи мають на це право, я молодий спеціаліст працюю з минулого року. Який юридичний документ підтверджує або спростовує це?

оксана зинченко
кожен урок вчителя-відкритий урок...юридичного документа на підтвердження чи спростування немає...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Скористайтеся пошуком по сайту. Це питання ретельно обговорювалось неодноразово.

Сергей
Згідно із посадовими обов'язками вчитель повинен брати участь у заходах, запланованих адміністрацією школи. Відкриті уроки - це теж такі заходи. Я дивуюся, як Ви, пропрацювавши цілий рік, досі не дали жодного відкритого уроку?

Адріана
Дякую я вже знайшла вимоги. До підготовки та проведення відкритих уроків пред’являється ряд вимог:

Відкриті уроки проводять педагоги, які мають високий рівень науково-методичної підготовки та забезпечують високу ефективність навчально-виховного процесу. Урок педагога, працюючого по-старому, не може бути джерелом інноваційного досвіду.
Молоді педагоги, що мають менше трьох років педагогічного стажу не повинні проводити відкриті уроки. Молоді вчителі можуть тільки відвідувати відкриті уроки, що є джерелом інноваційного досвіду.
Відкриті уроки присвячуються лише актуальним проблемам методичної науки. Показ уроків, в яких реалізується широко поширена на практиці методика, не сприяє професійному зростанню інших вчителів. (Зазначимо, що в методичній роботі з молодими педагогами це обмеження не завжди потрібно враховувати, оскільки для них і традиційні, загальновідомі методики являють певної інтерес)
Відкритий урок обов’язково повинен мати новизну. Новизна може відноситися до змісту навчального матеріалу або методиками його вивчення. Пропоноване для спостереження колег може бути новим для...

Адріана
науки, регіону або школи. Але в будь-якому випадку відкритий урок повинен містити щось нове для менш досвідчених колег, які його відвідали.
Відкритий урок показує рішення методичної проблеми, над якою працює вчитель. Його індивідуальна проблема повинна бути пов’язана ззагальною методичною проблемою школи. Це показник реалізації системного підходу до організації методичної роботи.
Відкритий урок повинен показати переваги та високу ефективність новації. Тому вчитель, який показує відкритий урок, вибирає тему, зміст якої дозволяє це зробити. Наприклад, методична мета відкритого уроку – «Методика організації вивчення теоретичних (узагальнених) знань». Вчитель вибирає тему, яка містить теоретичний матеріал.
Сергей, я дивуюсь вашою неопізнаностю!!!

Ivan Belov
Адриана, вот Вы предъявили текст с "вимогами до відкритого уроку". Что єто и откуда? Это письмо министерства образования или может положение какое? Иначе это просто рекомендации от неизвестного автора и не более.

Галина Іваненко
де можна знайти підтвердження словам Адріана ???
мені це треба обов"язково знати?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua