Запитання та відповіді на нього

Чи маю право викладати інформатику?

Венера
Добрий вечір! За спеціальністю я - філолог, викладач. У школі працюю 7 років на посаді вчителя української мови та літератури з неповним тижневим навантаженням. 5 років викладаю другий предмет - інформатику, пройшовши тільки курси Intel. Моє педнавантаження становить 21 годину, з яких 5 годин інформатики. Чи мають право ці години інформатики віддати іншому вчителю, який тільки цього року вступив до ВНЗ здобувати 2 освіту за спеціальністю"вчитель інформатики". Чи можу я мати право викладати інформатику, якщо проатестуюсь з цього предмету?

Вилен (МОДЕРАТОР)
1. Ви прийняті на посаду вчителя української мови та літератури, а тому маєте право претендувати саме на ці години. 2. Години інформатики мають право віддати будь-кому іншому без вашої згоди, оскільки ви прийняті на посаду вчителя української мови та літератури, а не інформатики. 3. Ви не можете проатестуватися як вчитель інформатики, оскільки не маєте відповідної вищої освіти. 4. Ви можете викладати інформатику за умови проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів інформатики та доброї волі адміністрації, не буде на це доброї волі адміністрації - нічого не вийде.

Олекса Позняк
Ви маєте право викладати інформатику, китайську мову, половецькі танці якщо ви в дружбі з директором. А заучка з дипломом по інформатиці буде лаборантом і готувати вам каву--------------якщо він не ще більший дружбан директора-----тоді каву прийдеться колотити вам.РОЗПОДІЛ НАВАНТАЖЕННЯ ПОВНІСТЮ В КОМПЕТЕНЦІЇ ДИРЕКТОРА. Якби школа була його приватна він вибрав би того хто з вас більш компетентний, оскільки державна-вибере того хто нижче кланяється і не задає дурнуватих питань типу: А де поділися оті гроші що...

Венера
Я з вами погоджуюсь))) Але як збегти цього року інформатику я не знаю... Чи можливо вимагати години інформатики, якщо у червні у проекті педнавантаження на наступний навчальний рік ці години були закріплені за мною? Чи повинна адміністрація школи попереджувати педпрацівника про його педнавантаження попередньо?Чи існують якісь юридичні документи?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо при попередній комплектації за вами закріпили години інформатики, то можете вимагати, адже ви розраховували на них.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua