Запитання та відповіді на нього

Яким має бути план уроку?

Ольга
Доброго дня! Допоможіть з,ясувати права вчителя при пред,явленні поурочного плану завучу.
Вчитель вищої категорії має право користуватися електронною версією поурочного плану, якщо має кабінет, оснащений проектором, комп,ютером та всіма ТЗН? Щиро вдячна!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Маю зустрічні запитання: ящо учень має ноут, планшет, мобільний телефон та інші технічні засоби навчання, то чи повинен він виконувати дом.завдання (класну роботу, контрольну роботу) в зошиті? чи може учень запропонувати вчителю перевірити його роботу, яка знаходиться в ноуті, планшеті, мобільному телефоні, на електронній пошті?

Олекса Позняк
А якщо у мене принтер на робочому столі і я в будь який момент можу роздрукувати поурочний план? Але навіщо це робити кожен урок - я можу заглядати в екран монітора якщо мені в цьому є потреба. У нас інший заскок план повинен бути написаний від руки а друкована основа не годиться. Чи є наказ який формалізує вигляд поурочного плану і не дозволяє набирати текст на компютері? Чи можу я скористатись поурочним планом колеги якщо він мені сподобався?

КОЛЯ
В Україні діє лист МОН від 2005 року" Про подолання проявів бюрократизму в освіті", де зазначено , що форма поурочних планів визначається вчителем. Знайдіть іІнтернеті.

Kate Online
пост автора КОЛЯ 100% вірний!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua