Запитання та відповіді на нього

Чи має право директор змушувати мене давати відкритий урок?

Віточка
я працюю в школі перший рік,чи має право директор змушувати мене давати відкритий урок?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Цікаво, що у вашому розумінні значить "змушує" і що значить "відкритий" урок?

У навчальних закладах усі уроки відкриті (для учнів, адміністрації, колег). А "змушують" - це значить заставляти всупереч волі, бажанню людини щось робити.

Ви не бажаєте проводити уроки? Ви не бажаєте, щоб до вас приходили на уроки учні, батьки, колеги, адміністрація? Але ж ми працюємо в публічній сфері і за нами весь час спостерігають.

Чи може вам більш приємно, коли уроки записуються на мобільні, а потім викладають в інеті?

Kate Online
якщо взагалі ви працюєте 1й рік - то не має права. До 3 років стажу вчитель вважається молодим спеціалістм і ходить на відкриті уроки д інши та оримує методичну допомогу від завуча.

Ivan Belov
где Вы такое нашли что нельзя до 3-х лет?

Лана
когда я училась в университете то преподаватель нам тоже говорила что если будут заставлять давать урок раньше 3-х лет то не соглашаться! они не имеют права мы молодые неопытные специалисты! которым нужно ходить на уроки своих наставников и учиться у них!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Лана, а когда вы учились в университете, то разве не проводили уроки на практике? Разве к вам не приходили другие студенты, учителя школы, преподаватели вуза? Значит, студент может провести урок, а учитель уже не может? В чем проблема? Для того, чтобы учителю, молодому, начинающему учителю помочь, нужно видеть его уроки, анализировать их.

К огромному сожалению, визит руководителя учебного заведения многих учителей вводит в шоковое состояние. А причина этого шока - плохая подготовка учителя у урокам.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua