Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Робота за сумісництвом
Запитання та відповіді на нього

Робота за сумісництвом

Алла Стоян
Я працюю в школі на посаді заступника директора, додатково маю 8,5 годин навантаження. Крім цього працюю за сумісництвом з навантаженням 4 години, як керівник гуртка в будинку творчості (викладацька та творча діяльність). Чи я маю право проводити гурток у свій час для відпочинку (обідню перерву)? Дякую.

Вилен (МОДЕРАТОР)
ви маєте право використовувати обідню перерву на власний розсуд.

Алла Стоян
Дякую! А якою статтею закону я можу це довести? Чим саме мені себе захистити?

Вилен (МОДЕРАТОР)
ст.66 КЗпПУ

Алла Стоян
Ще раз дякую!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!