Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Входит ли срочная служба в армии в пед стаж?
Запитання та відповіді на нього

Входит ли срочная служба в армии в пед стаж?

викинг
входит срочная служба в армии в пед стаж.

володимир
Входе. П О С Т А Н О В А кабінету міністрів від 31 січня 2001 р. N 78 . 5. До стажу педагогічної роботи зараховується час перебування громадян України на військовій службі, час перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя і шоста статті 179 Кодексу законів про працю України)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!