Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя
Запитання
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

Костя Касяневич
может ли учитель оставить клас в класе? 

просто учителя всегда оставляют наш клас на перемене

леся павлючок
РОБОЧИЙ ЧАС 

Доброго дня! Психолог у дитсадку працює на 0,75 ставки.Його робочий час 6 год на день. Психолог немає кабінету, належних умов для роботи, немає місця для розміщення компютера, для написання документів тільки невеличкий столик. Чи має психолог право організаційну - методичну роботу, тобто 3 години ( половину часу робочого дня) виконувати вдома?

mila
відпустка за свій рахунок 

Чи мають право відправити бібліотекаря-сумісника сільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. у відпустку за свій рахунок на 2 тижні. Заставляють писати заяву на відпустку.

Dasha Misyunya
Вчитель не має право розмовляти на уроці.... 

Вчитель не має право розмовляти на уроці.

olia
Чи можливо працювати в школі з освітою музейна справа? 

Скажіть будь ласка чи можливо працювати в школі з освітою музейна справа? Та чи можна викладати предмети історію?

Darina Milovanova
Индивидуальное обучение 

Имеет ли право учитель иностранного языка, имеющий более 20 часов в неделю и классное руководство, отказаться от обучения ребенка на дому? Место проживания ребенка под Киевом. Школа находится в Киеве. Документов учитель не подписывала. Отношения с ребенком прекрасные, а мать ребенка позволяет себе некорректные необоснованые замечания в адрес работы учителя. Спасибо

Карина
Яка освіта повинна бути у директора? 

Скажіть будь ласка у новому законі вказано що вища освіта у директора повинна на рівні магістратури. Хіба всі директори мають освітньо кваліфікаційний рівень магістра? Чи у тих у кого диплом спеціалімта поирівнюється до магістра? Дякую!

Elena Barkalova
Чи має право читати години в вищому художньому училищі, якщо закінчив індустріально-педагогічний технікум 

Чи прирівнюється навчання в індустріально-педагогічному технікумі до вищої освіти.

Вікторія Барнич
Профнепридатність учителя 

В яких випадках дирекція школи може ставити питання про профнепридатність учителя?

Олена
припинення соціальної виплати на дитину до 3-х років у разі тимчасового виходу на роботу - заміна іншого педагога 

чи позбавляється людина виплат щомісячних на дитину до 3-х років, якщо вийде з відпустки по догляду за дитиною на тимчасову заміну іншого педагога з навантаженням 17,5 годин

Аліна
зразок заповнення документації 

Скажіть, будь ласка, як заповнюється "Журнал спільної роботи асистента вчителя, класного керівника та вчителів предметників зразок заповнення" та " Журнал щоденного обліку роботи асистента вчителя в інклюзивному класі"

Маша
Чи можу одразу стати на роботу? 

Я зараз навчаюсь на магістратурі на одній спеціальності (не вчитель), а хочу на наступний рік поступити на магістратуру на вчителя. Тому цікавить таке, чи зможу я подати документи на вчителя і одразу стати на роботу в школу ( це з 1 вересня)? чи можливо, щоб я навчалась і одразу працювала? якщо ні, то скільки потрібно мінімум часу, щоб пройшло?

CD
Дикція вчителя початкових класів. 

Хто знає, в яких документах зазначається про вимому, дикцію вчителя початкових класів?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!