Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя
Запитання
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

Анастасия Грищенко
Может ли психолог работать по смежной специальности?(этика) 

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, если по основной специальности в дипломе идет практическая психология, а дополнительно пройден курс этики в университете(бакалавр). Что нужно для того, чтобы преподавать этику в школе??? нужно ли дополнительно проходить курсы???

Екатерина
Какие права есть у учителя, если её ребёнку до трех лет 

Здравствуйте Подскажите, пожалуйста, все права учителя в школе, связанные с оплатой труда, тарифным, внеплановым отпуском, методическим днем, субботниками, дежурства и и и всем, что с этим связано, если у учителя есть ребёнок до трёх лет (в разводе, с мужем не живу)

василь челноков
хто має бути старшим черговим адміністратором по школі? чи директор може зобовязати соціального педагога бути старшим черговим адміністратором по школі? 

хто має бути старшим черговим адміністратором по школі? чи директор може зобовязати соціального педагога бути старшим черговим адміністратором по школі?

Olexandra Tan
Звідки взяти збірник для проведення ДПА з інформатики за 2018р.? 

Звідки взяти збірник для проведення ДПА з інформатики за новою програмою 2018р.?

Olexandra Tan
ДПА 

Чи може педагогічна рада без присутності вчителя - предметника затверджувати з предмету який він викладає ДПА

Джаная Мамедова
Я маю право провести тренінг на тематику толерантності з основ здоров'я ? 

Чи для проведення тренінгів необхідно мати сертифікат?

Людмила
Виставлення оцінки за вивчення вірша напам'ять 

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, яким нормативним документом можна довести, що вірш напам'ять учень не обов'язково повинен вивчити до наступного уроку, а має право вчити поки не вивчить.

Nana
Отказаться от работы в пришкольном лагере 

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, имею ли я право отказаться от работы воспитателем в пришкольном летнем лагере? Учитель английского языка. Спасибо

Джаная Мамедова
Я вчитель сумісник.... 

Я вчитель сумісник. Мої досягнення йтимуть в індивідуальну картку педагога по обох школах чи перемоги учнів у різних конкурсах будуть відноситись до індивідуальної картки того закладу, в якому навчаються учні-переможці?

Oxana Vengrin Chorna
Доброго дня! скажіть, будь ласка, скільки робочих тижнів повинен записати вчитель у класному журналі з розрахунку 1год в тиждень, і чи всі вчителі мають право ущільнювати теми для вичитки програми???? 

У вчителів виникла проблема з вичиткою годин навчальних предметів, використовуючи рекомендований лист МОН № 1/9-315 від 07 червня 2017 року яка кількість годин може бути записана в журналі???

PETRO
Чи зобов'язаний приймати участь у тижні циклової комісії? 

Чи зобов'язаний я приймати участь у тижні циклової комісії, якщо голова циклової комісії раніше не говорила про проведення такого тижня, а повідомила за два тижні до проведення? Чи правомірні мої будуть дії, якщо я відмовлюсь від участі і чи вплине це на мою атестацію.

лара
про педнавантаження 

Спеціальність - англійська мова. Довантажена історією до ставки, за відсутності спеціаліста. У квітні хочуть прийняти спеціаліста з історії. Чи мають право приймати нову людину в кінці навчального року і забрати в мене історію з 1 квітня.

Наталія
Про викладання предмету 

Чи може соціальний педагог викладати предмет основи здоров'я в школі?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!