Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя
Запитання
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

lana
Навантаження вчителя початкових класів. 

Доброго дня! В мене 1-й клас - 20 год навантаження. Чи має право директор школи забрати в мене години , щоб довантажити іншого вчителя без моєї згоди.

asdfghjkl
у 8 класі зникли години інформатики?!!! 

?!!

asdfghjkl
стосовно навчальних планів 

чи існує навчальний план для 8 класу ЗОШ де відсутні години з інформатики

Світлана Гаврилова
Після якого курсу навчання можна працювати вихователем в ДНЗ? 

Чи можна працювати вихователем в дитсадку після закінчення першого курсу навчання в ВНЗ,якшо до цього пропрацювала 9 років нянею?

Mar'yana Semenyuk
Чи має право дирекція школи мене звільнити з роботи? 

В мене закінчується декретна відпустка, але мені дирекція не хоче давати години мотивуючи це тим, що я підписувала трудовий договір, а на період декретної відпустки ми підписували договір про підтримання трудових відносин. Чи маю я право вимагати, щоб мені дали хоча б 4 год.

Alexandr Semenyk
Про обмеження обсягу навантаження педагогічних працівників 

Чи правомірна норма наказу відділу освіти ОТГ "Про розподіл навчального навантаження педагогічних працівників" : 2.4. При формуванні тижневого навантаження педагогічним працівникам встановити максимальне навантаження 18 годин, інші години показати у вакансії.

Оксана
Посада директора 

Чи має право директор успішної школи знати, на якій підставі в Департаменті освіти йому не продовжують контракт? Бо колектив, батьки та учні шоковані таким нічим не аргументованим рішенням. І чи визначена на сьогодні законодавча база щодо укладання щорічного контракту з директором школи та призначенням згори нових керівників?

Елена Безпалько Никифорова
викладання в школі 

чи може студентка четвертого курса педагогічного університету викладати хореографію в школі, маючи диплом позашкільної освіти з хореографії

виктория опанасенко
щодо перевірки в школі 

Скажіть ,будь ласка, на основі чого наш районний методкабінет виїзжає на перевірку до школи ,виявляє деякі недоліки в документації деяких вчителів і знімає з них 20 % за престижність праці без наказу,письмових зауважень.Чи правомірні їхні дії і як захиститися вчителю ?

Тарас
відділ освіти змушує писати заяви на звільнення вчителів створеної філії опорної школи 

відділ освіти змушує писати заяви на звільнення вчителів створеної філії опорної школи . Чи правомірно це? Вчителі ще не відбули щорічну відпустку

Елена Безпалько Никифорова
оплата праці 

яку максимальну кількість годин може читати директора школи

Олена Роєнко
розподіл годин 

Доброго дня! Я спеціаліст I категорії із педагогічним стажем 9 років. Директор примушує написати мене заяву на неповне тижневе навантаження- 16 год. Але мої дві колеги мають більше ставки- одна колега має 19,5 год. - вона спеціаліст I категорії , інша-спеціаліст вищої категорії - 25,5 перебуває 8 років на пенсії. Хоча 9 років назад я була прийнята на повну ставку і основне місце роботи, а після виходу з декретної відпустки 12. 05. 2013 р. також мала повне навантаження. Хоча з 01.09. 2013р. і до сьогоднішнього дня погодилася працювати згідно заяви з неповним навантаженням за примусом директора. Моїй дитині уже 7 років хотілося мати повне навантаження. Допоможіть будь-ласка юридично правильно написати заяву про непогодження з неповним навантаженням на новий навчальний рік спираючись на закон.

Alex Yatsuk
Класне керівництво 

Чи має право директор школи відібрати клас у вчителя і віддати іншому вчителю. (Ні скарг від батьків, ні доган класний керівник не отримував.) На питання на якій підставі, відповідь "Бо я так хочу"

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!