Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя
Запитання
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

Olesia
Чи мають право надати класне керівництва вчителю трудового навчання, який не має педагогічної освіти і в заяві при прийнятті на роботу вказано тимчасове працевлаштування? За яким документом я можу відмовитись від кл. керівництва? 

Працюю вчителем тимчасово, так написано у заяві, коли мене приймали на роботу, вже 9 рік! Не маю відповідної пед освіти (вища є, але не педагогічна). Чи мають право надати мені класне керівництво? За яким документом я можу відмовитись від кл. керівництва? Дякую.

Настя
Чи можна прийняти на посаду педагога-організатора ЗОШ людину, яка тільки вступила у вищий навчальний заклад, заочна форма 1 курс? 

На посаду педагога- організатора претендує студентка 1 курсу заочної форми спеціальності Історія.Правознавство. Чи може директор прийняти її на роботу у ЗОШ?

Lveremchyk
Що робити вчителю, якщо батьки постійно прискіпуються? 

Що робити вчителю, якщо батьки постійно прискіпуються : то не таке домашнє завдання задано, то чому така оцінка, чому ви не встигаєте пройти весь матеріал заданий в підручнику за урок. При цьому дозволяють собі грубі висловлювання в адресу вчителя і налаштовують дитину проти вчителя.

nyusha
Бакалавр чи можу бути заступником з виховної роботи? 

Я отримала диплом бакалавра в 2017 році. Мені запропонували посаду заступника директора з виховної роботи. Чи маю праву я займати цю посаду з дипломом бакалавра чи потрібно закінчити магістратуру?

Світлана
Класне керівництво. 

На роботі я оформлена як вчитель початкових класів, маю години інформатики з 2 по 6 клас. Чи можуть мені дати класне керівництво у 7 класі? По другому дипломі я вчитель історії (але годин не маю).

Серёжа Жмакин
график работы по совместительству 

Добрый день! работаю в школе педагогом-организатором на полную ставку (40 часов) + имею 0,25 ставки внеклассной работы. Предлагают 9 часов предмета в другой школе по совместительству. Входят ли эти 9 часов в другой школе в мое рабочее время на основном месте работы или рабочий график продлевается?

tetiana
Скільки академічних годин має бути вчитель та класний керівник у школі? 

Я маю навантаження 25 год. та класний керівник 2 класу. Адміністрація втмагає відпрацьовувати 8 годин щодня. Чи це є законно?

Сергій Осипенко
контрольна робота 

Чи має право завуч вимагати від учителя перенести контрольну роботу на інший день, ніж запланований

Світлана
Чи можу я викладати англійську мову у початкових класах? 

Доброго дня! Я закінчила педагогічний університет і отримала диплом бакалавра, спеціальність Початкова освіта, вчитель пачаткових класів. Під час навчання у мене викладалися такі предмети : Методика викладання іноземної (англійської мови) та Практика усного та писемного мовлення (іноземна мова). Чи можуть мені дати години англійської мови у 2 та 3 класах?

Людмила
заміна вчителя 

Чи може вчитель хімії або географії заміняти тимчасово відсутнього вчителя фізики?

Світлана Варваришена
Якщо вчитель вийшов на пенсію 20 років тому і потім повернувся на роботу вчителя. Чи має цей вчитель право працювати без перекурсової підготовки? 

Скільки років цей вчитель має право працювати без курсової пере підготовки та атестації?

Олена Ковальчук
підскажіть куди звернутися,щоб отримати пільги по комунальних послугах педагогу у сільській місцевості 

і від чого залежить розмір пільги

Lyba
Чи повинна конкурсна комісія із заміщення вакантної посади директора замінити члена комісії на іншого вчителя в разі виходу одного члена задля участі у конкурсі 

Чи повинна конкурсна комісія із заміщення вакантної посади директора замінити члена комісії на іншого вчителя в разі виходу одного члена задля участі у конкурсі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!