Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя
Запитання
Світлана
Як має проходити методичний день? *

Доброго дня! Я працюю вчителем української мови та літератури в школі та маю лише 14 год педагогічного навантаження (за власним бажанням). Я працюю 3 дні на тиждень в закладі. Чи є нормативний документ, в якому вказано, що 2 дні (методичні дні), коли в мене немає взагалі уроків маю обов'язково бути на місці роботи? Якщо так- дайте, будь ласка, посилання на даний нормативний документ. Дякую

Юля Марієн-Година
Чи обов'язково я маю писати розгорнуті плани-конспекти уроків від руки на кожен день? *

Чи можна подавати удрукованому вигяді конспекти? Хто їх має перевіряти? І чи це пов'язано з регіональними відділами освіти, адже нам сказали писати вручну, а от у сусідньому районі дозволили друкувати? Була б вдячна за обгрунтовану і підтверджену якимись конкретними даними відповідь.

Vikusya Kusch
Коли обідати вчителю? *

Дуже часто ми чуємо від адміністрації- ви не маєте права їсти з дітьми у їдальні, навіть до туалету повинні ходити після уроків..Я вважаю, що це не правильно, адже я не хочу псувати власне здоров'я, але як це довести адміністрації?

Я ВикториЯ
Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного? *

Хто несе відповідальність за збереження життя і здоров'я учнів під час випускного ? (Маю на увазі не урочисту частину, а подальше святкування). Чи зобов'язаний классний керівник бути присутнім на цьому святкуванні?

Алла Коноваленко
Чи можуть у мене забрати години? *

На даний час у мене 13,7 год навантаження, скажіть будь ласка чи можуть без мого дозволу забрати в мене 2.1 год для навантаження іншого вчителя?

Инна Боброва
Как происходит распределение педнагрузки? *

При распределении педагогической нагрузки продолжающий работать учитель-пенсионер пользуется равными правами с учителями-НЕпенсионерами?

Ole4k@
Имеют ли право родители и администрация посещать уроки? *

Чи мають право батьки вимагати постійного відвідування уроків? І яким чином можна їм це заборонити?

PETRO
Пільги викладачам, які поєднують навчання з роботою 

Працюю викладачем в коледжі і навчаюся у магістратурі (заочно). Які я маю пільги? Де про це написано?

Stas Stas
пенсію за вислугу років 

Працюю завідувачем відділення у технікумі, чи маю право на пенсію за вислугу років?

Олена Та Ігор Яцюк
чи має право директор змусити вчителя підписати наказ про те, що він відповідає за дітей під час перевезення на громадських засадах, мотивуючи тим, що цей вчитель прожи 

чи має право директор змусити вчителя підписати наказ про те, що він відповідає за життя і здоровдітей під час перевезення на громадських засадах, мотивуючи тим, що цей вчитель проживає у одному селі із дітьми, які доставляються. І як це обґрунтовується юридично?

Богдана Ляшко
Чи маю право працювати вчителем інформатики 

Добрий день. За дипломом я магістр соціальної педагогіки. Маю сертифікат закінчення курсів ІТ. Чи маю право викладати інформатику в школі?

Arlexon Best
Видео сьёмка 

Срочно нужен ответ. Другу по его просьбе выписали оценки по алгебре, и там стояли плохие оценки 5-6 по 12 бальной ниоткуда. Он решил пойти к учительнице и спросить за что это ему? Я решил это всё снять, и вот что получилось: учительница начала кричать что он должен быть за это ещё благодарным, а потом зачеркнула эти все оценки и поставила вместо них одни двойки. Просто так. Потом она узнала что я снимал это всё и говорит чтобы я удалил иначе она напишет заяву в милицию. Как поступать?

Лія
Якщо вчитель, який є класним керівником черговий в коридорі шкільного приміщення? 

Якщо вчитель, який є класним керівником черговий в коридорі шкільного приміщення, то хто в цей час відповідає за безпеку життя дітей у його класі, адже він в той момент не є разом зі своїми учнями?

Лія
Чи має право вчитель вийти зі складу шкільного методичного об'єднання? 

Чи має право вчитель початкових класів вийти зі складу шкільного методичного об'єднання за власним бажанням і працювати самостійно в колективі? Як це вплине на його педагогічну кар'єру, якщо вже є категорія і звання?

Ольга Войтюк
Конкурс на посаду директора опорного закладу! 

Доброго дня, просимо Вас допомогти в розясненні питання щодо опорного закладу! 30 листопада 2018 року наша районна рада оприлюднила рішення про реорганізацію навчальних закладів ( до нашої І-ІІІ ступенів приєднується малокомплектна школа І ступеня). Реорганізацію вирішили проводити шляхом злиття! Тепер в лютому 2019 року формують комісію для керівника опорного закладу! Скажіть будь ласка, рішення про створення конкурсної комісії може створюватись через два місяці після рішення про реорганізацію? В рішенні про конкурс вказано "проводиться конкурс на вакантну посаду директора опорного закладу,, , куда діватися директору навчального закладу? Він не підписував ніяких попереджень про звільнення з посади, працює не за контрактом! Дякую)

Елена Бабенко
Права вихователя в дит. садку 

Яка освіта має бути у вихователя логопедичної групи? Чи має право завідувач перевести вихователя з логопедичної групи на звичайну, лише тому що вихователь вже 8 років пропрацювала, вже достатньо.

Валентин Чернецький
ПОСТАНОВА від 11 січня 2018 р. № 22 

Чи діє ПОСТАНОВА від 11 січня 2018 р. № 22 "Про підвищення оплати праці педагогічних працівників"у 2019 році

Я
Атестація, курси і навчання у міжкурсовий період 

Для проходження чергової атестації треба навчання на курсах. У міжкурсовий період я пройшла дистанційний тренінг для учителів математики "Удосконалення засобів навчання математики"на базі науково-дослідницької лабораторії математичної освіти Черкаського національного університету (150 годин/5 кредитів ЄКТС). Чи потрібно для проходження атестації їхати на навчання на курси у академію неперервної освіти?

Таня
Про прийняття на роботу вчителя-реабілітолога 

Підскажіть, будь ласка, чи правомірно прийняти на посаду вчителя-реабілітолога інклюзивно-ресурсного центру людину, яка має пед.освіту (вчитель укр.мови) та пройшла курси підвищення кваліфікації фахівців соціальної реабілітації дітей-інвалідів?

Аня Чернай
Чи може отримати догану, зменшення годин, звільнення за неучасть у педагогічному конкурсі цифрових ресурсів? 

Прошу пробачення за пiзню годину доби, але мені зле. Я працюю в освітньому закладі 10 років, працюю,на мою думку,добре: минулого року написала дві навчальні програми, які увійшли у збірнику програм і стали переможцями педагогічного конкурсу, мої діти неодноразово стають переможцями обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Сталася так, що за браку часу (в добі лише 24години) , я не змогла прийняти участь у конкурсі цифрових ресурсів. Мене викликають до директора з цього приводу. Як мені бути? Якщо почнеться пресинг?догана? Чим мені захистити себе? Буду вдячна за пораду.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!