Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя
Запитання
Ирина Иришка
диплом магістра 

Працюю понад 20 років учителем початкових класів, категорії не маю. оскільки диплом педучилища, лише 11 тарифний розряд. У грудні 2018 року отримала диплом магістра зі спеціальності учитель укр мови. Запитання: оскільки я тепер маю вищу освіту, автоматично з 1 грудня 2019 року мені мають нараховувати зарплатню, як спеціалісту 2 категорії? Чи це можливо лише через півтора року після атестації? Дякую за відповідь

Профком
чи потрібно вчителю НУШ проходити курси інклюзії щоб отримувати доплату.економісти відмовляються проводити оплату вчителю 1 класу(НУШ) аргументуючи це тим,що він не пройшов курси інклюзії 

чи потрібно вчителю НУШ проходити курси інклюзії щоб отримувати доплату.економісти відмовляються проводити оплату вчителю 1 класу(НУШ) аргументуючи це тим,що він не пройшов курси інклюзії

Елена Дьякова
оплата праці вихователя інклюзивної групи , якщо асистент на лікарняному 

В інклюзивній групі двоє особливих дітей з серйозними порушеннями. Під час хвороби асистента вихователя все навантаження лягає на плечі виховательки, бо через брак кадрів, замінити неможливо. Яку доплату і як правильно встановити такому педагогові?

Юлiя Ваша
Де тут правда , коллеги??як правильно оплатити заміну.?? 

Я виходила на заміну уроків директора, поки вона була на курсах.Вправно записувала класні журнали.записи заміни є в журналі наказів. Вичитувала свої години.Та коли спитала директора щодо оплати заміни- сказала - як "карта ляже", ніхто нікому не винен нічого, що поміняємось днями... Де тут правда коллеги??

Наталія
освіта при прийнятті на посаду вчителя-дефектолога 

Питання: Прошу надати роз’яснення чи можуть працювати особи вчителем-дефектологом якщо в дипломах вказано: Особа №1.(спеціальність "Корекційна освіта", кваліфікація "Логопед. Дефектолог. Спеціальний психолог дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів"; Особа №2.(спеціальність "Спеціальна освіта (логопедія)", кваліфікація: магістр спеціальної освіти. Дефектолог-логопед. Вчитель-реабілітолог. Яка спеціальність та кваліфікація повинна бути вказана в дипломі при прийняті на роботу вчителя-дефектолога. В посадовій інструкції на цю посаду в розділі кваліфікаційні вимоги вказано "Вчитель-дефектолог: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи."

Irochka
оплата праці вчителя-методиста 

Доброго дня! Моя мама вчитель методист, у неї 36 років стажу, вища категорія, 18 годин ставка. Яка у неї повинна бути заробітна плата? Дякую!

Татка
Відсоток за престижність 

Голова ОТГ повідомив, що з нового року відсоток за престижність будуть отримувати тільки ті вчителі, які брали участь у конкурсах та проектах, всі інші не отримуватимуть нічого. Чи законно це? Керівникам закладів освіти ОТГ доручено визначити критерії, за якими будуть виплачуватися відсотки за престижність. знову ж не всім педагогам.

Олександра
Заміна тимчасово відсутнього вчителя 

Чи може заступник директора, який працює на 0,5 ставки заступника і має 18годин як предметник, здійснювати заміну вчителя, який перебуває у відрядженні? Дякую.

Lidia Mironova
Про виховні плани при неоплачуваному класному керівництві 

Доброго дня! Чи повинен класний керівник, у якого 4 учні в класі, тобто не здійснюється оплата за класне керівництво вести щоденник класного керівника і виховні плани з класом?

Margoshik
Поділ класу на підгрупи при змінах кількості учнів 

На 1 вересня в першому класі було 26 учнів, поділу на вивчення англ.мови не було. Протягом першого семестру прибули ще два учні. Чи правомірно залишити клас у кількості 28 учнів на другий семестр без поділу? Щиро дякую за коментарі.

НІК
Преміювання керівника. 

Скажіть ,будь ласка, хто призначає премію керівнику ДНЗ

Kateryna Kachynska
Навчання дитини з ООП 

Чи може вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) навчати дитину з порушенням інтелекту 1 клас за індивідуальною формою навчання в ЗНЗ і як звучатиме його посада?

Клавдія Мещерякова
Чи е підстави для оплати погодинно уроків фізкультури в класі учителю початкових класів? 

Доброго дня!Я вчитель початкових класів. В цьому році поміняла роботу, де мені уроки фізкультури в класі оплачують погодинно. Чи є така підстава7 Мені так і не дали відповідь чому.

larisa
Оплата заміни годин по вакансії 

В школі є вакансія учителя інформатики. Інформатику другий рік викладає учитель математики. Як йому оплачуються ці години? Чи можна вчителя тарифікувати за виробничою необхідністю? Вакансія виставлена в центрі зайнятості.

Юлия Анатольевна
Чи повинна бути доплата 

Чи повинна бути доплата вихователям ЛОГОПЕДИЧНОЇ групи за роботу з дітьми з особливими освітніми потребами? В групі знаходиться 21 дитина,з них двоє діток (важких) з інклюзивним навчанням. Доплату сказали не отримаємо,так,як доплата вже є за логопедію. Але ж вихователі працюють з цими дітками,і програму індивідуальну складають для них.Та ще й вихователям не дають заміну асистента-вихователя,коли той на лікарняному три тижні,говорять що заміна оплачується тільки в школі.Дякую.

Karina Melnichenko
Чи оплачується праця асистента вчителя в інклюзивному класі ліцею на зимових канікулах? 

Чи оплачується праця асистента вчителя в інклюзивному класі в ліцеї на зимових канікулах? (Канікули будуть на протязі рівно місяця).

Ира Мельник
Робочий час заступника директора з навчально-виховної роботи 

Доброго дня, я прийнята в школу на 0,5 ставки заступника директора з навчально-виховної роботи і довантажена 18 годинами у початкових класах. Яка тривалість мого робочого часу в школі? Дякую

VERA
ОПЛАТА ЗАМІНИ 

Якщо вихователя ГПД ставлять на заміну вчителя 1-4 класів, по якому тарифу повинна проходити оплата?

Олександр
Індивідуальна форма навчання 

Після перенесеної операції дитині (2 клас) встановлена інвалідність та рекомендовано індивідуальну форму навчання. Яка кількість годин визначається для організації індивідуальної форми навчання - 5 чи 10 згідно Положення про індивідуальну форму навчання?

Anna
оплата психолога училища 

Працюю психологом в училищі, де навчаються учні після 9 класів, чи маю я право на надбавку до зарплати, яка дооплачується вчителям відповідно до підвищення їх зарплати. Психолог у школі цю надбавку отримує. Якщо так, то на який нормативний документ спиратися, щоб пояснити це бухгалтерії та адміністрації закладу. Завчасно вдячна!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!