Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя
Запитання
yla
Опорна школа -яку назву повинна мати 

Чи повинна слово "опорна " входити до назви закладу освіти? Рішенням сесії була визнана опорною. Внесли до статуту зміни.А назву не змінювали, керуючись роз*ясненням МОН.

weuniontrack
Купите аккредитованный сертификат TEFL / TESOL / CELTA. 

Вы хотите получать деньги, чтобы жить за границей и преподавать английский в Европе, Азии, Латинской Америке или на Ближнем Востоке? Мы можем помочь! Мы выдаем законные сертификаты TEFL / TESOL или CELTA из большинства известных и заслуживающих доверия учреждений с оценками по вашему выбору, без того, чтобы вы прошли стресс / травму на экзамене. Мы также предоставили нашим клиентам знания, рекомендации и личную помощь, необходимые для навигации на обширном международном рынке труда. Свяжитесь с нами через детали ниже, чтобы узнать больше о наших услугах. E-mail: cservices.uk@protonmail.ch WhatsApp: +1 (513) 620-6443

Elena Voinarovska
Оплата праці в інклюзивних класах 

А що робити, якщо бухгалтерія і керівництво відмовляються нараховувати надбавку за уроки в цих класах вчителям-предметникам?

Lyubov Kornitskaya
Доплата за перевірку зошитів 

У мене 9 годин індивідуального навчання у учня 2-го класу ( Укр. мова 2г., читання 2г, математика 2г, рос.мова 2г, природа, осн.здор., праця, мистецтво по 0.25г.)та 3 години у учня 6-го класу (українська мова та література).Чи повинні мені нараховувати доплату за перевірку зошитів?

Людмила
Як призначається заохочення вчителю за підготовку переможця ІІІ етапу учнівських олімпіад 

Яка доплата вчителю за переможця ІІІ етапу учнівських олімпіад

Валентина Скопич
Розрахунок одноразових годин 

Я працюю в відділі освіти та маю години в школі. Не можу зрозуміти як проходить оплата за години, бухгалтер не пояснює. При тарифікації встановлено заробітну плату 3500, але пропрацювавши повний місяць та вичитавши належні години отримую 3000 (без відрахувань). Підкажіть як правильно прорахувати. Дякую

Каріна
Відпрацювання індивідуального навчання 

Учень перебуває на індивідуальному навчанні. НАвчається у школі. НЕ був протягом місяця на навчанні. бо перебував у лікарні на лікуванні. Чи повинен учитель відпрацьовувати ці години після виходу учня на навчання - додатково до існуючих годин індивідуального навчання? Чи має місце це відпрацювання, адже вчитель був на роботі з однієї сторони, а з іншої, як тепер відпрацьовувати - чи це не буде перевантаженням? Ні у жодному документі не знайшла пункти про те, що робити коли учень, який перебуває на індивідуальному навчанні в межах школи, захворів і не приходить в школу. У тому окремому журналі, який ведеться на цього учня, ж не поставиш "н". Але і як далі? Чи зберігається зарплата, чи вираховуються за ці уроки?Чи як?

Elena Voinarovska
оплата НУШ(надбавка) 

як оплачується робота вчителя-предметника в1-их класах НУШ? Чи нараховується надбавка?

user1
Робота діловода 

Добрий день. Прошу допомоги. В школі немає секретаря-діловода. Роботу виконує заступник директора. Чи має людина право на доплату і в якому розмірі?

Вертипорох Вікторія
Оплата праці директора 

Чи має право директор інклюзивно-ресурсного центру на надбавку за складність і напружність? Порядок вставновленння такої надбавки?

Катерина Сергіївна
Чому в школах не полюбляю молодих педагогів? 

Доручають їм більше безоплатних робіт ніж "старожилам"?

Инна Черняк-Шестобуз
Чи оплачується заміна асистенту вчителя? 

Скажуть будь ласка, чи мають право не оплачувати заміну асистенту вчителя в інклюзивному класі, коли основний вчитель знаходиться на тритижневих курсах з підвищення фахової кваліфікації? При цьому буде оплачено лише класне керівництво. Дякую.

Volodymyr Prykhodko
Вчитель інформатики 27 годин, лаборант 0,5 ставки 

Чи може вчитель інформатики в школі з педагогічним навантаженням 27 годин на тиждень мати в цій школі 0,5 ставки в цій школі лаборанта в кабінеті інформатики, за сумісництвом чи суміщенням ?

Наталя Покиньброда
курси 

дочка тільки розпочала працювати в школі, працює за спеціальністю вчителем початкових класів, її виділили три години інформатики у початкових класах, кажуть пройти онлайн курси з інформатики. підкажіть де знайти сайт з тими курсами

Тетяна Савченко
Як оплачується самозаміна вчителя? 

Яка правова база оплати самозаміни вчителя? Що для цього потрібно?

Олександр
Доплата за науковий ступінь 

Чи може бути встановлена доплата заступнику директора школи за науковий ступінь кандидата історичних наук?

Volodymyr Prykhodko
Чи може вчитель інформатики з педагогічним навантаженням 27 годин на тиждень мати 0,5 ставки лаборанта в кабінеті інформатики? 

Чи може вчитель інформатики з педагогічним навантаженням 27 годин на тиждень мати 0,5 ставки лаборанта в кабінеті інформатики?

Тетяна Савченко
Доплати за експериментальну діяльність закладу загальної середньої освіти 

Школа є учасником експерименту"Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання". Чи повинні отримувати доплату за експериментальну діяльність ? Хто і скільки?

user1
Доплата за діловода. 

Добрий день. Прошу допомоги. В школі немає секретаря-діловода. Роботу виконує заступник директора. Чи має людина право на доплату і в якому розмірі?

Марина Мариновна
Совмещение или совместительство, английский, разные школы 

Добрый день, подскажите, правильно ли меня оформили. Я учитель английского. В основной школе у меня нагрузка 13,5 часов в неделю. Во второй школе сейчас 7,5 часов в неделю (в сентябре было 9 часов и тогда оформили 4 часа по совмещению и 5 часов по совместительству). Так сказало руководство, но сегодня профсоюз сказал, что до 27 часов суммарно с основным местом работы в неделю можно оформлять как совмещение. Если это действительно так, то куда мне обратиться для переоформления, какие нормы закона это регламентируют и можно ли просить о перерасчете, начиная с сентября?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!