Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Laura Zaera
завідування кабінетом. кого має призначити директор: вчителя вищої категоріїта учителя-методиста чи спеціаліста та 0,5 ставки методиста по роботі з обдарованими дітьми 

Кого за положенням про кабінети має призначити директор завідувачем: вчителя-методиста (вища категорія) чи учителя з категорією "спеціаліст" (закінчила університет в 2018), яка ще має 0,5 ставки методиста по роботі з обдарованими дітьми?

Лариса Романяк
Яким чином здійснюється оплата заміни асистента вчителя, який перебуває на сесії або на лікарняному? 

Асистент учителя в інклюзивному класі перебуває на сесії. Чи можуть заміняти вчителі початкових класів асистента вчителя на умовах погодинної оплати (Дитина зі зниженим зором та дитина з порушенням опорно-рухового апарату)?

Elena Bondarenko
оплата заміни з іноземної мови 

Якщо клас на урок з іноземної мови поділено на дві підгрупи, чи оплачується заміна вчителю при зведені всього класу разом при відсутності одного з вчителів?

Алена Бычивнык
Про порядок та терміни оплати заміни вчителям початкових класів. 

Добрий вечір. Я працюю вчителем початкових класів, маю навантаження 18 год, тимчасово заміняю відсутнього вчителя початкових класів(17 год). Допоможіть дізнатися про порядок та терміни оплати заміни вчителям початкових класів. Дякую.

Оксана Гненюк
Чи може директор мати 1,5 ставки? 

я директор ІРЦ- ставка. ще 0,5 ставки-психолог. але раніше 0,5 ставки психолога=9 корекційних годин, а з серпня 2018 ставка фахівців ІРЦ- 40 годин тижневого навантаження, з яких 18- корекційні заняття. Як бути, як вирішити це питання, адже і атестуватися без годин ??? Як правильно прописати в тарифікації, будь ласка допоможіть?

Олександра
Педнавантаження методистів та заступників директора вищого профучилища? 

Яке додаткове педнавантаження( 240 чи 360 годин) допускається для методистів та заступників директора вищого профтехучилища,якщо вони мають повну ставку методистів та заступника? Якими документами можна це підтвердити?

людина
Яка ставка вчителя-позашкільника в 2018-2019 н.р.? 

Добрий день, підкажіть, будь ласка, чи підвищується зарплата працівників позашкільної освіти в 2018-2019 н. р.? Дякую.

Sergij Bilous
Нарахування зарплати 

Особа працювала практичним психологом в 2010 році в рамках атестації було присвоєно І категорію, перейшла на посаду вихователя і 2017 році за результатами атестації, як вихователю присвоєна ІІ категорія, з 2017 року повернулася на декретне місце на посаду практичного психолога. По якій категорії повинна нараховуватися зарплата.

віктор
яка зберігається категорія та чи залишається звання при не проходженні чергової атестації без поважної причини 

вчитель (вища категорія ,старший вчитель) відмовився від чергової атестації зсилаючись на те, що працювати більше не буде(вихід на пенсію) ,але тепер продовжує працювати ,за якою категорією його тарифікувати на новий навчальний рік

Бухгалтер
сусісництво 

педагог имеет в школе нагрузку 24ч и работает тренером на ставку в спорт клубе, сколько часов он может читать еще как кер. гуртка в этой же школе , чтобы не было нарушений

Mila
Навантаження директора і заступника школи 

Чи може начальник відділу освіти не дозволити викладання 12 годин директору і завучу у сільській школі, якщо інших спеціалістів з предмету немає?

Лена Стадникова
чи впливає на заробітну плату 

чи впливає на заробітну плату вчителів,коли школі дали статус Опорний заклад ЛІЦЕЙ

Sergij Bilous
нарагування зарплати 

Особа кандидат психологічних наук, доцент перейшла до ЗЗСО на посаду практичного психолога, за якою категорією нараховується заробітна плата?

Sergij Bilous
Нарахування зарплати 

Особа працювала в ЗДО на посаді муз.керівника, категорія вища (12 тариф. розряд), перейшла на посаду 0,5 ст. - вихователя-методиста + 0,5 ст. - практич. психолога (14 тариф. розряд). Як нараховується заробітна плата?

Nika
На який закон можна посилатись,якщо в розкладі на 18 год.навантаження 18 вікон?Чи є це правомірним? 

На який закон посилатися при захисті своіх прав ,якщо на 18 год.поставлені 18 вікон?як захистити права вчителя?

Галина Мазур
Мене цікавить чи будуть години ГПД оплачуватися більше, так як у мене є курси. Чи так само як і вчителям без курсів? 

Я вчитель початкових класів, маю вищу категорію. В цьому році до основних годин мені дали ще ГПД. Курси по ГПД у мене пройдені. Мене цікавить чи будуть години ГПД оплачуватися більше, так як у мене є курси. Чи так само як і вчителям без курсів?

Юлія Сімчук
Чия перерва? 

Хто повинен бути на перерві з дітьми у класі: класний керівник чи вчитель-предметник, який щойно провів урок? Чи доцільним є аргументування для вчителя-предметника, що платять йому за годину, а отже і з дітьми він має провести 60 хвилин? Чи повинен в такому випадку класний керівник, у якого немає годин до приходу вихователя приходити на 9 годину ранку?

Валентина Чемерис
Чи прирівнюється звання в ПТУ ст.викладач до звання ст. учитель в школі 

Чи прирівнюється звання в ПТУ ст.викладач до звання ст. учитель в школі

Валентина Чемерис
Чи прирівнюється звання в ПТУ ст.викладач до звання ст. учитель в школі 

Чи прирівнюється звання ст.викладач, отримане в ПТУ до звання ст. учитель при переході до школи вчителем за іншим предметом

Тетяна Ярошенко
Сумісництво 

Яка різниця між сумісництвом і суміщенням?