Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Надія Одинчак
Чи маю я право на щорічну винагороду до Дня Вчителя і в якому розмірі? 

Доброго вечора! В школі працюю уже 20 років. З жовтня 2017р. до лютого 2018р. перебувала у відпустці( до і після пологів). Березень та квітень 2018р.- профспілкова відпустка. 02.07.2018р. вийшла на роботу.

Любовь Лебедь
Як оплачуються години психолога? 

Як платять і розраховують години психолога???Якщо робочий день триває з 7-45 до 16-45Людина має вищу освту.?І за це отримують заробітну плату 3000 грин.. то це смішно взагалі

Любовь Лебедь
Чи оплачується при заміні превірка зошитів і класне керівництво 

Доброго дня скажіть будь-ласка чи плачується при заміні перевірка зошитів, класне керівництво і виховна година так як заміна вже більше двох місяців??І як здійснюється оплата заміни? 100чи 75 відсотків???Дякую за відповідь.

Наталья Водопьян
Чи може завідувати кабінетом біології заступник директора з навчально-виховної роботи? 

Чи може завідувати кабінетом біології заступник директора з навчально-виховної роботи (вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист)?

Наталья Водопьян
Чи можна призначити завідувачем кабінетом біології молодого вчителя? 

Чи можна призначити завідувачем кабінетом біології молодого вчителя ( категорія "спеціаліст", стаж роботи 2 роки), якщо вчитель біології, що виконував цю роботу раніше ( вища категорія, "вчитель-методист" ) робив це незадовільно?

Оксана Мичкодан
Чи оплачується праця вчителя інклюзивного класу? 

Доброго дня. Як оплачується праця вчителя 1 класу нової української школи (інклюзивний клас)? Немає обіцяної добавки за НУШ та інклюзію. Дайте будь ласка роз'яснення.

Олена
Посада методист та старший вихователь перейменована на вихователь-методист 

Вітаю! Я працюю директором ДНЗ. З 15.06.2018 року отримую пенсію за віком. Мені відмовлено у виплаті 10 пенсій, через те, що посади, на яких я працювала, а саме: "старший вихователь дитячого садка" (з 15.06.1987р. по 17.09.1992р) та "методист дитячого садка" (17.09.1992 р. по 01.08.2000р) не ВРАХОВАНО ( бо їх нема у Переліку). Весь цей час я працюю в одному дошкільному закладі (з 1982 р по теперішній час). Посадові обов'язки старшого вихователя, методиста та сучасного вихователя-методиста не змінені! Можливо це недбалість кадровиків - невнесення записів про зміни назв посад? Якими документами треба було керуватись при цьому? Чи є у мене законні підстави для отримання виплати? Щиро дякую!

Татьяна
як оплачуються години інформатики 

За дипломом учитель біології та інформатики. Атестована як учитель біології (І категорія). Курси з інформатики не проходила. За якою категорією будуть оплачувати години біології?

Анна Шелест
як відпрацювати навантаження вчителя? 

В 1 класі спец школи-інтернату 5 уроків з 8.3о до 13.30 має працювати вчитель, але вихователю заступник директора ставить зміну на 13.00, а в учнів далі в розкладі є ще корекційні заняття.. Як відпрацьовувати вчителю свої години і вихователю?

Наталія Антонюк
чи має право керівник школи ( директор та його заступники)на 30% доплату? за якими документами ? ДЯКУЮ!! 

чи має право керівник школи ( директор та його заступники)на 30% доплату? за якими документами ? ДЯКУЮ!! Опис запитання:

Галина
Перевірка зошитів 

Треба в журналі виставляти ведення зошитів в початковій школі?

Tanya Koval
Строковий договір 

27 серпня 2018 року прийнято рішення про створення КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради», станом на 21 вересня 2018 року на Охтирської міською радою не прийнято рішення про Порядок на проведення конкурсу педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради», чи маю право я, як директор прийняти на умовах строкового договору (на визначений термін з 27.09.2018 по 27.10.2018) практичного психолога, дефектолога, олігофренопедагога.

Tanya Koval
Корекційно-розвиткові заняття 

Чи мають право педагогічні працівники Інклюзивно-ресурсного центру, які працюють з тижневим навантаженням 40 год. проводити корекційно-розвиткові заняття у закладі, для дітей, які є інклюзовані на основі цивільно-правової угоди (до 6 год. на тиждень з укладанням договору та щомісячними актами виконаних робіт). Час проведення даних занять може проводитися в межах робочого часу за основним місцем роботи чи це має бути робота у вільний від основного місця час. Це ж питання стосується і практичних психологів, які працюють у даному закладі на 1 ставку (40-годинне тижневе навантаження).

Toma
календарне планування та оплата за години викладання 

підкажіть, будьте ласкаві, як вчинити вірно не порушуючи чинне законодавство України. на викладення математики відведено 140 годин на рік, 64 до н.р. та 76 після н.г. проте в І семестрі лише 15 тижнів і з них випадає 1 понеділок, а в ІІ семестрі 20 робочих тижнів і також випадають 4 дні на святкові, уроки математики проходять в понеділок, вівторок, середу та п'ятницю. загалом 35*4=140 днів, але 5 годин випадає. як правильно датувати та проводити уроки у такому разі. скільки повинно бути вичитано за І семестр якщо фактично виходить 15*4=60 уроків -1 святковий день ( 15.10.2018.) а за програмою потрібно вичитати 64 та за ІІ де потрібно вичитати 76? допоможіть розібратися і якщо є якісь нормативно-правові акти регулюючі це питання надішліть посилання. чи вплине ситуація на заробітну плату в разі ущільнення резервних годин за дні які припадають на святкові?

Степан
як оплачувати за години вчителю історії І категорії за предмет громадянська освіта? 

Вчитель історії у 2018-2019 н.р. довантажений годинами предмету "Громадянська освіта". Курси з даного предмету ще не пройшов. Має І кв.категорію. Як йому мають оплачувати години громадянської освіти?

Сергій Осипенко
оплата при заміні уроків 

Чи правомірно зводити групи з вивчення української мови при хворобі одного з учителів, мотивуючи тим, що немає коштів на оплату заміни? Дякую.

mintnt urio
тарифний розряд 

Який тарифний розряд встановити вихователю який закінчує в цьому році ( 2018) магістратуру?

Mary Sagan
Одноразова адресна грошова допомога молодим вчителям 

Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чи може випускник отримати одноразову адресну грошову допомогу якщо пішов працювати в приватну школу (це загальнооствітній навчальний заклад) чи потрібно працювати вчителем лише в державних закладах освіти??? Дякую saganmarylen@gmail.com

Mila
Щорічна премія педпрацівникам 

Чи має право засновник (районна рада) втручатися у розподіл преміювання, якщо воно здійснюється в межах кошторису і школа веде бухгалтерію самостійно

Людмила Мацюк
нарахування доплати за стаж 

Я працювала в ПТНЗ викладачем спецдисциплін 19 років, останні 6 років на посаді методиста, з вересня 2018 працюю на посаді вихователя дошкільної групи в НВК і ступеня. скажіть чи враховується попередній педстаж для нарахування стажових на посаді виховаеля