Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Margoshik
Поділ класу на підгрупи при змінах кількості учнів 

На 1 вересня в першому класі було 26 учнів, поділу на вивчення англ.мови не було. Протягом першого семестру прибули ще два учні. Чи правомірно залишити клас у кількості 28 учнів на другий семестр без поділу? Щиро дякую за коментарі.

НІК
Преміювання керівника. 

Скажіть ,будь ласка, хто призначає премію керівнику ДНЗ

Kateryna Kachynska
Навчання дитини з ООП 

Чи може вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) навчати дитину з порушенням інтелекту 1 клас за індивідуальною формою навчання в ЗНЗ і як звучатиме його посада?

Клавдія Мещерякова
Чи е підстави для оплати погодинно уроків фізкультури в класі учителю початкових класів? 

Доброго дня!Я вчитель початкових класів. В цьому році поміняла роботу, де мені уроки фізкультури в класі оплачують погодинно. Чи є така підстава7 Мені так і не дали відповідь чому.

larisa
Оплата заміни годин по вакансії 

В школі є вакансія учителя інформатики. Інформатику другий рік викладає учитель математики. Як йому оплачуються ці години? Чи можна вчителя тарифікувати за виробничою необхідністю? Вакансія виставлена в центрі зайнятості.

Юлия Анатольевна
Чи повинна бути доплата 

Чи повинна бути доплата вихователям ЛОГОПЕДИЧНОЇ групи за роботу з дітьми з особливими освітніми потребами? В групі знаходиться 21 дитина,з них двоє діток (важких) з інклюзивним навчанням. Доплату сказали не отримаємо,так,як доплата вже є за логопедію. Але ж вихователі працюють з цими дітками,і програму індивідуальну складають для них.Та ще й вихователям не дають заміну асистента-вихователя,коли той на лікарняному три тижні,говорять що заміна оплачується тільки в школі.Дякую.

Karina Melnichenko
Чи оплачується праця асистента вчителя в інклюзивному класі ліцею на зимових канікулах? 

Чи оплачується праця асистента вчителя в інклюзивному класі в ліцеї на зимових канікулах? (Канікули будуть на протязі рівно місяця).

Ира Мельник
Робочий час заступника директора з навчально-виховної роботи 

Доброго дня, я прийнята в школу на 0,5 ставки заступника директора з навчально-виховної роботи і довантажена 18 годинами у початкових класах. Яка тривалість мого робочого часу в школі? Дякую

VERA
ОПЛАТА ЗАМІНИ 

Якщо вихователя ГПД ставлять на заміну вчителя 1-4 класів, по якому тарифу повинна проходити оплата?

Олександр
Індивідуальна форма навчання 

Після перенесеної операції дитині (2 клас) встановлена інвалідність та рекомендовано індивідуальну форму навчання. Яка кількість годин визначається для організації індивідуальної форми навчання - 5 чи 10 згідно Положення про індивідуальну форму навчання?

Anna
оплата психолога училища 

Працюю психологом в училищі, де навчаються учні після 9 класів, чи маю я право на надбавку до зарплати, яка дооплачується вчителям відповідно до підвищення їх зарплати. Психолог у школі цю надбавку отримує. Якщо так, то на який нормативний документ спиратися, щоб пояснити це бухгалтерії та адміністрації закладу. Завчасно вдячна!

Ира Мельник
Як доцільно директору школи розподілити штатні одиниці заступників директора при наявності в школі 28 класів? 

В школі І-ІІІ студентів нараховується 28 класів. 11 початкової ланки та 17 середньої і старшої. На посаду заступника директора з навчально-виховної роботи прийнято 2 вчителя відповідно на 1 і 0,5 ставки. Чи може претендувати другий заступник директора з навчально-виховної роботи на 1 ставку,якщо у школі 28 класів? В школі також є заступник директора з виховної роботи на 1 ставку. Всього 2,5 штатних одиниць.

Anna
Надбавка зарплати психологу училища 

Працюю психологом в училищі, де навчаються учні після 9 класів, чи маю я право на надбавку до зарплати, яка дооплачується вчителям відповідно до підвищення їх зарплати. Психолог у школі цю надбавку отримує. Якщо так, то на який нормативний документ спиратися, щоб пояснити це бухгалтерії та адміністрації закладу. Завчасно вдячна!

Oksana281
Чи може практичний психолог бути соціальним педагогом 

До ЗЗСО прийнято на роботу практичного психолога 0,5 ст. (як основний працівник) освіта за дипломом "Психологія", кваліфікація психолг, закінчив національний універсітет внутрішніх справ. Також за сумісництвом прийнят на посаду соціального педагога на 0,5ст. Чи можно брати на посаду соціального педагога працівника з такою освітою?

Диана
Оплата праці вчителя у вихідні дні. 

Чи повинні платити вчителю за те, що в вихідний день (суботу та неділю) він задіяний для проведення олімпіад та конкурсів чергувань та інше

Олена Міллер
Оплата праці 

Вчитель пенсіонер розрахувалась 15.08.2016 року. У 2018 повернулась до школи,викладає математику.Згідно Положення за вчителем зберігається категорія і оплата здійснюється відповідно до вищої категорії, але Посвідчення про курсову перепідготовку закінчилося у квітні 2016 року і на даний момент курси не пройдені. Як повинна бухгалтерія здійснювати оплату праці даного педагога ?

Марина Стасюк
Педагогічна робота методиста методичного кабінету 

Чи має право методист методичного кабінету здійснювати педагогічну роботу в основний робочий час не більше ніж 240 годин на рік вихователем в ДНЗ? Дякую.

Antonina33
Чи можна ділити групи гуртка на підгрупи? 

Добрий день! Я працюю керівником гуртка гуманітарного напряму в державному позашкільному закладі. У групі маю 18 дітей, за програмою мені виділяється 6 годин на тиждень на заняття з дітьми. У журналі пишу тривалість одного заняття - 2 години (заняття три рази на тиждень). Чи маю я право ділити групу на дві підгрупи по 9 дітей у кожній, зберігаючи своє педагогічне навантаження? Чи потрібно відображати це в журналі? Які правові документи регулюють це питання? Дякую за відповідь. З повагою, Антоніна

тарыж
Оплата праці з 01.01.2018р 

Доброго дня. Працюю в школі вчителем інформатики вищої категорії (14 розряд) та маю звання "старший вчитель". З 01.01.2018р. оклад 14 розряду складає 4264 грн. Який оклад має бути з 01.01.2018 р . з урахуванням освітньої субвенції та званням "старший вчитель"? Дякую за відповідь.

Наталья Аникеева
Робочий час заступника директора з НВР 0,5 ст 

Керівні працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу чи заняття в гуртках у цьому закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо вони за основною посадою отримують повний посадовий оклад (ставку). Норма робочого часу становить 40 годин на тиждень. Як розраховується робочий час заступника директора з НВР 0,5 ст, який має ще педагогчне навантаження 18 годин?