Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя В якому розмірі виплачується допомога на оздоровлення педпрацівникам при неповному тижневому навантаженні при виході у щорічну основну відпустку?
Запитання та відповіді на нього

В якому розмірі виплачується допомога на оздоровлення педпрацівникам при неповному тижневому навантаженні при виході у щорічну основну відпустку?

Sasha Mizyuk
Вчитель працює в коледжі (основне місце роботи) і має неповне навантаження у кількості 6 годин. В якому розмірі виплачується допомога на оздоровлення педпрацівникам при неповному тижневому навантаженні при виході у щорічну основну відпустку?

DOCENT
В розмірі місячного посадового окладу.
Якщо неповне тижневе навантаження, то очевидно і посадовий оклад буде відповідати обсягу цього навантаження.

Стаття 57. Державні гарантії педагогічним і науково-педагогічним працівникам
"1. Держава забезпечує педагогічним і науково-педагогічним працівникам:
виплату педагогічним і науково-педагогічним працівникам допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки;"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!