Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Чи має право асистент вчителя на виплату компенсації за невикористану відпустку за фактично відпрацьований час в виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, якщо працює за строковим договором на 1 навчальний рік?
Запитання та відповіді на нього

Чи має право асистент вчителя на виплату компенсації за невикористану відпустку за фактично відпрацьований час в виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, якщо працює за строковим договором на 1 навчальний рік?

Виктория Гончарук
Працюю в школі асистентом вчителя по строковому договору. Навчальний рік наближається до кінця, а прояснити нам нічого не можуть:
1. Чи має право асистент вчителя, який працює за строковим договором на відпустку, як інші педпрацівники?
2. Чи виплачується асистентам вчителя щорічна допомога на оздоровлення, в розмірі 100% від посадового окладу?
Також незрозуміло, як буде далі, після закінчення строкового договору обов'язково має бути звільнення, а з 1 вересня знову прийом на роботу, якщо адміністрація школи зацікавлена в роботі працівника?
Роз'ясніть, будь ласка

Володимир Мініч
1. І найголовніше! Незрозуміло, чому Вас взяли по строковому договору? Така посада передбачена штатним розписом ЗНЗ. Фінансується з освітньої субвенції, тобто з держбюджету. Мабуть зекономити. На Вас.
2. Асистент вчителя - це педагогічний працівник і має право на доплати передбачені для педагогічних працівників (за стаж, за престижність). Також відпустка асистента вчителя становить 56 кал. днів. Але!
3. Найнеприємніше для Вас. Коли Ви підписували договір, мали ознайомитися з його умовами. Відпустки Вам не буде, але буде компенсація. Також Ви не отримаєте одноразової допомоги на оздоровлення у розмірі 100,% посадового окладу. Тому найкраще влаштуватися на постійне місце. Тоді всі гарантії отримуватимете в повному обсязі.

Виктория Гончарук
Дякую за відповідь. Справа в тому, що зараз проходжу курси. Всі 30 асистентів з групи кажуть, що в них така ж ситуація. Тільки строковий договір. І як бути далі не знає ніхто

Виктория Гончарук
Підкажіть, будь ласка, до кого звертатись, якщо доплата за роботу в інклюзивних класах ( та, що передбачена у розмірі до 20%) взагалі не виплачується?

Володимир Мініч
Далі Вас з першого вересня знову візьмуть на роботу і повториться те саме. Порада: напишіть колективний лист в МОН для детальних роз'яснень правомірності прийому на роботу асистента вчителя по строковому договору керівниками ззсо.

Володимир Мініч
Така доплата не стосується інклюзивних класів. Зайдіть у пп

Виктория Гончарук
Для школи це новий досвід, до цього інклюзивного навчання не було. Думаю, це як випробний термін. Дуже дякую за відповіді

Володимир Мініч
Про доплату тут

Володимир Мініч
Все про асистента вчителя тут

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!