Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя оплата праці вихователя інклюзивної групи , якщо асистент на лікарняному
Запитання та відповіді на нього

оплата праці вихователя інклюзивної групи , якщо асистент на лікарняному

Елена Дьякова
В інклюзивній групі двоє особливих дітей з серйозними порушеннями. Під час хвороби асистента вихователя все навантаження лягає на плечі виховательки, бо через брак кадрів, замінити неможливо. Яку доплату і як правильно встановити такому педагогові?

Олена
Доплата в такому випадку не передбачена. Вам і асистенту вихователя, як педагогам інклюзивної групи вже мала бути нарахована доплата за роботу в інклюзивних класах (групах) - у граничному розмірі 20 відсотків. Заміна має бути обов"язковою. Брак кадрів - це проблема адміністрації, а не Ваша. А якщо, не дай Бог, Ви обоє захворієте, то що робити? Але, судячи з того, що Ви пишете, що діти з серйозними порушеннями, то у них має бути асистент дитини! Відповідно до Закону України "Освітні та соціальні потреби дітей із складними порушеннями розвитку під час їх перебування в закладі загальної середньої освіти задовольняються асистентом дитини - соціальним працівником, одним із батьків або особою, уповноваженою ними".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!